Fixtures

  • Time
  • Venue
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment


Results


  • Time
  • Venue
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment
  • 13:00
  • Mervue
  • Mervue Utd
  • 1 V 3
  • St Josephs
  • MConneely/MShaughnessy/AFlannely (Pending)
  • semi-final

  • Scores

    Mervue Utd:

    St Josephs:
  • 19:30
  • Mervue
  • Mervue Utd
  • 0 V 2
  • Westport United
  • BLynch/PMcGrath/JDoyle (Pending)
  • regional final

  • Scores

    Mervue Utd:

    Westport United:
  • 14:00
  • St Marys
  • St Marys
  • 0 V 1
  • Mervue Utd

  • Scores

    St Marys:

    Mervue Utd:
  • 14:00
  • Mervue
  • Mervue Utd
  • 1 V 0
  • Carragiline FC
  • 63395 (Pending)

  • Scores

    Mervue Utd:

    Carragiline FC:
  • 14:00
  • TBC
  • Westport United
  • 3 V 0
  • Athenry
  • semi final

  • Scores

    Westport United:

    Athenry:
  • 14:00
  • St Marys
  • St Marys
  • 3 V 1
  • Athenry
  • round of 32

  • Scores

    St Marys:

    Athenry:
  • 15:00
  • Mervue
  • Mervue Utd
  • 1 V 0
  • Rock Celtic
  • Martin Conneely (Pending)

  • Scores

    Mervue Utd:

    Rock Celtic:
  • 09:30
  • Bohermore
  • Galway Hibs
  • 0 V 1
  • Athenry
  • Paul McGrath (Pending)
  • round 4

  • Scores

    Galway Hibs:

    Athenry:
  • 14:00
  • Craughwell
  • Craughwell United
  • 1 V 2
  • Westport United
  • Colm McGowan (Pending)
  • round 4

  • Scores

    Craughwell United:

    Westport United:
  • 14:00
  • St Josephs
  • St Josephs
  • 0 V 3
  • Mervue Utd
  • round 4

  • Scores

    St Josephs:

    Mervue Utd:
  • 15:30
  • Furbo
  • Bearna Na Forbacha
  • 0 V 6
  • Mervue Utd
  • Mary Comerford (Pending)
  • round 3

  • Scores

    Bearna Na Forbacha:

    Mervue Utd:
  • 10:30
  • Annaghdown
  • Corrib Celtic
  • 0 V 5
  • Athenry
  • Buddy Bodkin (Pending)
  • round 3

  • Scores

    Corrib Celtic:

    Athenry:
  • 10:30
  • Craughwell
  • Craughwell United
  • 1 V 0
  • Moyne Villa
  • Martin Mullins (Pending)
  • round 3

  • Scores

    Craughwell United:

    Moyne Villa:
  • 19:30
  • Drom
  • Salthill Devon
  • 1 V 3
  • Galway Hibs
  • Buddy Bodkin (Pending)
  • round 3

  • Scores

    Salthill Devon:

    Galway Hibs:
  • 17:00
  • Shiven Rovers
  • Shiven Rovers
  • 0 V 5
  • Mervue Utd
  • round 2

  • Scores

    Shiven Rovers:

    Mervue Utd:
  • 14:00
  • Bohermore
  • Galway Hibs
  • 5 V 3
  • Ballina Town
  • Paul McGrath (Pending)
  • round 2

  • Scores

    Galway Hibs:

    Ballina Town:
  • 15:30
  • Oranmore
  • Maree/Oranmore
  • 4 V 5
  • Newtown FC
  • Gerry Fahy (Pending)
  • round 2

  • Scores

    Maree/Oranmore:

    Newtown FC:
  • 14:30
  • Cloonfad Utd
  • Cloonfad Utd
  • 3 V 4
  • Moyne Villa
  • round 2

  • Scores

    Cloonfad Utd:

    Moyne Villa:
  • 14:00
  • Furbo
  • Bearna Na Forbacha
  • 2 V 1
  • Strand Celtic
  • Mary Comerford (Pending)
  • round 2

  • Scores

    Bearna Na Forbacha:

    Strand Celtic:
  • 14:00
  • TBC
  • Manor Rangers
  • 2 V 3
  • Salthill Devon
  • round 2

  • Scores

    Manor Rangers:

    Salthill Devon:
  • 14:00
  • TBC
  • Melview FC
  • 3 V 5
  • Craughwell United
  • round 2

  • Scores

    Melview FC:

    Craughwell United:
  • 11:00
  • Cregmore
  • Cregmore/Claregalway FC
  • 2 V 5
  • Westport United
  • Cathal Flaherty (Pending)
  • round 2

  • Scores

    Cregmore/Claregalway FC:

    Westport United:
  • 10:30
  • Annaghdown
  • Corrib Celtic
  • 6 V 0
  • Renmore
  • Beachla Folan (Pending)
  • round 2

  • Scores

    Corrib Celtic:

    Renmore:
  • 10:30
  • Tuam
  • Tuam Celtic
  • 1 V 4
  • Athenry
  • Edward Ward (Pending)
  • round 2

  • Scores

    Tuam Celtic:

    Athenry:
  • 13:30
  • St Francis
  • St Francis
  • 1 V 3
  • Craughwell United
  • 1st round

  • Scores

    St Francis:

    Craughwell United:
  • 14:00
  • Mervue
  • Mervue Utd
  • 3 V 1
  • Manulla
  • Beachla Folan (Pending)
  • 1st round

  • Scores

    Mervue Utd:

    Manulla:
  • 14:00
  • Mervue
  • Mervue Utd B
  • 1 V 5
  • Temple Villa
  • Richard Connor (Pending)
  • 1st round

  • Scores

    Mervue Utd B:

    Temple Villa:
  • 17:00
  • Ardagh
  • Ardagh
  • 0 V 7
  • Salthill Devon
  • 1st round

  • Scores

    Ardagh:

    Salthill Devon:
  • 14:00
  • Corofin
  • Corofin Utd
  • 1 V 6
  • Manorhamilton Rangers
  • Buddy Bodkin (Pending)
  • 1st round

  • Scores

    Corofin Utd:

    Manorhamilton Rangers:
  • 14:00
  • Oranmore
  • Maree/Oranmore
  • 4 V 0
  • Kiltimagh-Knock Utd
  • Gerry Fahy (Pending)
  • 1st round

  • Scores

    Maree/Oranmore:

    Kiltimagh-Knock Utd:
  • 12:30
  • TBC
  • Gaels Utd
  • 0 V 5
  • Cregmore/Claregalway FC
  • 1st round

  • Scores

    Gaels Utd:

    Cregmore/Claregalway FC:
  • 10:30
  • Annaghdown
  • Corrib Celtic
  • 3 V 1
  • Colga
  • Tommy Murphy (Pending)
  • 1st round

  • Scores

    Corrib Celtic:

    Colga: