Fixtures

  • Time
  • Venue
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment


Results


  • Time
  • Venue
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment
  • 14:00
  • Sligo League
  • Merville Utd
  • 0 V 2
  • Knocknacarra
  • semi final

  • Scores

    Merville Utd:

    Knocknacarra:
  • 18:30
  • Corofin
  • Corofin Utd
  • 0 V 3
  • Colga
  • Buddy Bodkin (Pending)
  • semi-final

  • Scores

    Corofin Utd:

    Colga:
  • 13:00
  • Cappagh Park
  • Knocknacarra
  • 4 V 3
  • Hodson Bay
  • Paul McGrath (Pending)
  • quarter final

  • Scores

    Knocknacarra:

    Hodson Bay:
  • 12:00
  • Clarinbridge
  • Colga
  • 2 V 1
  • Colga B
  • Gerry Fahy (Pending)

  • Scores

    Colga:

    Colga B:
  • 16:00
  • TBC
  • Kilglass
  • 0 V 3
  • Corofin Utd
  • quarter final

  • Scores

    Kilglass:

    Corofin Utd:
  • 14:00
  • TBC
  • Merville Utd
  • 4 V 0
  • Salthill Devon B
  • round 3

  • Scores

    Merville Utd:

    Salthill Devon B:
  • 11:00
  • Cappagh Park
  • Knocknacarra
  • 2 V 0
  • Ballinasloe Town
  • Beachla Folan (Pending)
  • round 3

  • Scores

    Knocknacarra:

    Ballinasloe Town:
  • 14:30
  • Corofin
  • Corofin Utd B
  • 0 V 5
  • Merville Utd
  • John Doyle (Pending)
  • round 2

  • Scores

    Corofin Utd B:

    Merville Utd:
  • 14:00
  • Clarinbridge
  • Colga B
  • 3 V 1
  • Killala
  • Tommy Murphy (Pending)
  • round 3

  • Scores

    Colga B:

    Killala:
  • 14:00
  • TBC
  • Westport United B
  • 3 V 4
  • Colga
  • round 3

  • Scores

    Westport United B:

    Colga:
  • 13:00
  • Corofin
  • Corofin Utd
  • 2 V 1
  • UCL Harps
  • John Doyle (Pending)
  • round 3

  • Scores

    Corofin Utd:

    UCL Harps:
  • 14:00
  • Bohermore
  • Galway Hibs
  • 1 V 3
  • Kilglass
  • Martin Mullins (Pending)
  • round 2

  • Scores

    Galway Hibs:

    Kilglass:
  • 14:00
  • TBC
  • Conn Rangers
  • 4 V 0
  • Maree/Oranmore D
  • round 2

  • Scores

    Conn Rangers:

    Maree/Oranmore D:
  • 14:00
  • TBC
  • Kilglass
  • 4 V 3
  • Maree/Oranmore C
  • round 1

  • Scores

    Kilglass:

    Maree/Oranmore C:
  • 14:00
  • Drom
  • Salthill Devon B
  • 4 V 0
  • Swinford
  • John Thornton (Pending)
  • round 2

  • Scores

    Salthill Devon B:

    Swinford:
  • 13:00
  • TBC
  • Ballygawley Celtic
  • 4 V 3
  • Renmore
  • round 2

  • Scores

    Ballygawley Celtic:

    Renmore:
  • 12:00
  • TBC
  • Hodson Bay
  • 6 V 3
  • Craughwell United
  • round 2

  • Scores

    Hodson Bay:

    Craughwell United:
  • 10:30
  • Athenry - Moanbaun
  • Athenry B
  • 0 V 2
  • Corofin Utd
  • Gerry Fahy (Pending)
  • round 2

  • Scores

    Athenry B:

    Corofin Utd:
  • 10:30
  • Clarinbridge
  • Colga
  • 4 V 1
  • Kilshanvey Utd
  • Tommy Murphy (Pending)
  • round 2

  • Scores

    Colga:

    Kilshanvey Utd:
  • 10:30
  • Annaghdown
  • Corrib Celtic B
  • 0 V 6
  • Colga B
  • Colm McGowan (Pending)
  • round 2

  • Scores

    Corrib Celtic B:

    Colga B:
  • 10:30
  • Tuam
  • Tuam Celtic B
  • 0 V 3
  • Knocknacarra
  • Richard Connor (Pending)
  • round 2

  • Scores

    Tuam Celtic B:

    Knocknacarra: