Fixtures

  • Time
  • Venue
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment
  • 12:00
  • Eamonn Deacy Park
  • Cois Fharraige
  • V
  • East Utd
  • final


Results


  • Time
  • Venue
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment
  • 14:00
  • Carraroe
  • Cois Fharraige
  • 2 V 1
  • Cam Celtic
  • semi final

  • Scores

    Cois Fharraige:

    Cam Celtic:
  • 15:00
  • Carraroe
  • Cois Fharraige
  • 2 V 0
  • Galway Bohs B
  • Chris Campbell (Pending)
  • quarter final

  • Scores

    Cois Fharraige:

    Galway Bohs B:
  • 14:00
  • Castle Park
  • East Utd
  • 3 V 2
  • Ballyhaunis Town
  • Niall Crosby (Pending)
  • quarter final

  • Scores

    East Utd:

    Ballyhaunis Town:
  • 15:00
  • Snugboro United
  • Snugboro United
  • 1 V 2
  • East Utd
  • round 3

  • Scores

    Snugboro United:

    East Utd:
  • 14:00
  • Ballyhaunis Town
  • Ballyhaunis Town
  • 2 V 1
  • Corrib Celtic B
  • round 3

  • Scores

    Ballyhaunis Town:

    Corrib Celtic B:
  • 14:00
  • Cam Celtic
  • Cam Celtic
  • 3 V 2
  • Athenry B
  • round 3

  • Scores

    Cam Celtic:

    Athenry B:
  • 14:00
  • Millers Lane
  • Galway Bohs B
  • 4 V 0
  • Oughterard
  • Chris Campbell (Pending)
  • round 3

  • Scores

    Galway Bohs B:

    Oughterard:
  • 14:00
  • MCR
  • MCR
  • 2 V 3
  • Cois Fharraige
  • round 3

  • Scores

    MCR:

    Cois Fharraige:
  • 14:00
  • Mervue
  • Mervue Utd B
  • 4 V 5
  • Merville Utd
  • Brian Lynch (Pending)
  • round 3

  • Scores

    Mervue Utd B:

    Merville Utd:
  • 14:00
  • Athenry - Raheen
  • Athenry B
  • 6 V 5
  • Dynamo Blues B
  • Gerry Fahy (Pending)
  • round 2

  • Scores

    Athenry B:

    Dynamo Blues B:
  • 14:00
  • TBC
  • Ballyglass
  • 1 V 2
  • Corrib Celtic B
  • round 2

  • Scores

    Ballyglass:

    Corrib Celtic B:
  • 14:00
  • TBC
  • Cloonfad Utd
  • 0 V 2
  • Galway Bohs B
  • round 2

  • Scores

    Cloonfad Utd:

    Galway Bohs B:
  • 14:00
  • Carraroe
  • Cois Fharraige
  • 2 V 1
  • Claregalway
  • Colm O Toole (Pending)
  • round 2

  • Scores

    Cois Fharraige:

    Claregalway:
  • 14:00
  • TBC
  • Kiltimagh-Knock Utd
  • 6 V 3
  • Cregmore/Claregalway FC
  • round 2

  • Scores

    Kiltimagh-Knock Utd:

    Cregmore/Claregalway FC:
  • 14:00
  • New Village
  • Oughterard
  • 2 V 0
  • Mulranny Utd
  • Vincent Carew (Pending)
  • round 2

  • Scores

    Oughterard:

    Mulranny Utd:
  • 14:00
  • TBC
  • Real Tubber
  • 4 V 3
  • NUI Galway B
  • round 2

  • Scores

    Real Tubber:

    NUI Galway B:
  • 14:00
  • Cam Celtic
  • Cam Celtic
  • 4 V 3
  • Dynamo Blues
  • round 2

  • Scores

    Cam Celtic:

    Dynamo Blues:
  • 14:00
  • Carraroe
  • MacDara
  • 0 V 2
  • East Utd
  • Colm O Toole (Pending)
  • round 2

  • Scores

    MacDara:

    East Utd:
  • 14:00
  • TBC
  • Manulla B
  • 2 V 1
  • St Patricks
  • round 2

  • Scores

    Manulla B:

    St Patricks:
  • 14:00
  • South Park
  • West Utd B
  • 2 V 3
  • MCR
  • Trevor Conlon (Pending)
  • round 2

  • Scores

    West Utd B:

    MCR:
  • 19:00
  • Headford
  • Moyne Villa
  • 2 V 3
  • Ballygawley Celtic
  • Colman Brady (Pending)
  • round 2

  • Scores

    Moyne Villa:

    Ballygawley Celtic:
  • 19:45
  • Mervue
  • Mervue Utd B
  • 5 V 4
  • Galway Bohs
  • Marc Lynch (Pending)
  • round 2

  • Scores

    Mervue Utd B:

    Galway Bohs:
  • 14:00
  • Athenry
  • Athenry B
  • 3 V 2
  • Knocknacarra
  • Martin Mullins (Pending)
  • round 1

  • Scores

    Athenry B:

    Knocknacarra:
  • 14:00
  • TBC
  • Ballina Town B
  • 1 V 4
  • Galway Bohs B
  • round 1

  • Scores

    Ballina Town B:

    Galway Bohs B:
  • 14:00
  • Ballyhaunis Town
  • Ballyhaunis Town
  • 3 V 2
  • Colga
  • round 1

  • Scores

    Ballyhaunis Town:

    Colga:
  • 14:00
  • Cam Celtic
  • Cam Celtic
  • 3 V 1
  • Kinvara Utd
  • round 1

  • Scores

    Cam Celtic:

    Kinvara Utd:
  • 14:00
  • Chafpool Utd
  • Chafpool Utd
  • 0 V 3
  • East Utd
  • round 1

  • Scores

    Chafpool Utd:

    East Utd:
  • 14:00
  • Colemanstown
  • Colemanstown Utd B
  • V
  • West Utd B
  • conceded by colemanstown utd b

  • Scores

    Colemanstown Utd B:

    West Utd B:
  • 14:00
  • TBC
  • Conn Rangers B
  • 0 V 10
  • Galway Bohs
  • round 1

  • Scores

    Conn Rangers B:

    Galway Bohs:
  • 14:00
  • TBC
  • Coolaney Utd
  • V
  • Mervue Utd B
  • conceded by coolaney utd

  • Scores

    Coolaney Utd:

    Mervue Utd B:
  • 14:00
  • Annaghdown
  • Corrib Celtic
  • 3 V 1
  • Medtronic/Merlin Woods FC
  • Joe Hession (Pending)
  • round 1

  • Scores

    Corrib Celtic:

    Medtronic/Merlin Woods FC:
  • 14:00
  • Cregmore
  • Cregmore/Claregalway FC
  • V
  • Hodson Bay
  • John O Connor (Pending)
  • conceded by hodson bay

  • Scores

    Cregmore/Claregalway FC:

    Hodson Bay:
  • 14:00
  • TBC
  • Crossmolina
  • 1 V 2
  • Claregalway
  • round 1

  • Scores

    Crossmolina:

    Claregalway:
  • 14:00
  • TBC
  • Dromore Villa
  • 0 V 5
  • MacDara
  • round 1

  • Scores

    Dromore Villa:

    MacDara:
  • 14:00
  • Tuam
  • Dynamo Blues B
  • 6 V 3
  • Castlerea Celtic B
  • Gerry Fahy (Pending)
  • round 1

  • Scores

    Dynamo Blues B:

    Castlerea Celtic B:
  • 14:00
  • Tuam
  • Dynamo Blues
  • V
  • Loughglynn Utd
  • conceded by loughglynn utd

  • Scores

    Dynamo Blues:

    Loughglynn Utd:
  • 14:00
  • Fahy Rovers
  • Fahy Rovers
  • 1 V 2
  • Cois Fharraige
  • round 1

  • Scores

    Fahy Rovers:

    Cois Fharraige:
  • 14:00
  • Bohermore
  • Galway Hibs B
  • 2 V 4
  • Oughterard
  • Colm O Toole (Pending)
  • round 1

  • Scores

    Galway Hibs B:

    Oughterard:
  • 14:00
  • TBC
  • Kiltimagh-Knock Utd
  • 5 V 1
  • St Bernards B
  • round 1

  • Scores

    Kiltimagh-Knock Utd:

    St Bernards B:
  • 14:00
  • TBC
  • Manulla B
  • 3 V 0
  • Craughwell United
  • round 1

  • Scores

    Manulla B:

    Craughwell United:
  • 14:00
  • MCR
  • MCR
  • 2 V 1
  • Loughrea B
  • round 1

  • Scores

    MCR:

    Loughrea B:
  • 14:00
  • TBC
  • Merville Utd
  • V
  • Ramblers
  • conceded by ramblers

  • Scores

    Merville Utd:

    Ramblers:
  • 14:00
  • TBC
  • Partry Athletic
  • 2 V 3
  • Moyne Villa
  • round 1

  • Scores

    Partry Athletic:

    Moyne Villa:
  • 14:00
  • Caherlistrane
  • St Patricks
  • 3 V 1
  • Ballyvarry B Bom
  • Richard Connor (Pending)
  • round 1

  • Scores

    St Patricks:

    Ballyvarry B Bom:
  • 14:30
  • Furbo
  • Bearna Na Forbacha
  • 0 V 1
  • Snugboro United
  • Colm O Toole (Pending)
  • round 1

  • Scores

    Bearna Na Forbacha:

    Snugboro United:
  • 13:00
  • Dangan
  • NUI Galway B
  • 2 V 1
  • CP Ajax
  • PJ Norman (Pending)
  • round 1

  • Scores

    NUI Galway B:

    CP Ajax: