Fixtures

  • Time
  • Venue
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment
  • 16:00
  • TBC
  • Merville Utd
  • V
  • Mervue Utd
  • round 3
  • 12:30
  • TBC
  • Kiltimagh-Knock Utd
  • V
  • Colga
  • round 3
  • 12:00
  • TBC
  • Ballymahon
  • V
  • Kiltullagh
  • round 3


Results


  • Time
  • Venue
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment
  • 15:30
  • TBC
  • Arrow Harps
  • 6 V 1
  • Athenry
  • round 2

  • Scores

    Arrow Harps:

    Athenry:
  • 14:00
  • St Francis
  • St Francis
  • V
  • Maree/Oranmore C
  • conceded by maree/oranmore c

  • Scores

    St Francis:

    Maree/Oranmore C:
  • 14:00
  • TBC
  • Ballygawley Celtic
  • 0 V 5
  • Colga
  • round 2

  • Scores

    Ballygawley Celtic:

    Colga:
  • 14:00
  • Kiltullagh
  • Kiltullagh
  • 4 V 3
  • West Coast Utd
  • Michael Shaughnessy
  • round 2

  • Scores

    Kiltullagh:

    West Coast Utd:
  • 14:00
  • Drom
  • Salthill Devon
  • 0 V 1
  • Merville Utd
  • Mary Comerford
  • round 2

  • Scores

    Salthill Devon:

    Merville Utd:
  • 10:30
  • Oranmore
  • Maree/Oranmore
  • 4 V 6
  • Mervue Utd
  • John O Connor
  • round 2

  • Scores

    Maree/Oranmore:

    Mervue Utd:
  • 19:30
  • Drom
  • Salthill Devon
  • 7 V 2
  • Bearna Na Forbacha
  • Martin Conneely
  • round 1

  • Scores

    Salthill Devon:

    Bearna Na Forbacha:
  • 15:00
  • Mervue
  • Mervue Utd B
  • 2 V 4
  • Claremorris
  • John Thornton
  • round 1

  • Scores

    Mervue Utd B:

    Claremorris:
  • 14:30
  • Cappagh Park
  • Knocknacarra
  • 0 V 1
  • St Francis
  • Paul McGrath
  • round 1

  • Scores

    Knocknacarra:

    St Francis:
  • 14:00
  • TBC
  • Abbey Rovers
  • V
  • Corofin Utd
  • conceded by corofin utd

  • Scores

    Abbey Rovers:

    Corofin Utd:
  • 14:00
  • Annaghdown
  • Corrib Celtic
  • 0 V 3
  • Moore United
  • Vincent Carew

  • Scores

    Corrib Celtic:

    Moore United:
  • 14:00
  • Bohermore
  • Galway Hibs
  • V
  • Castlebar Celtic
  • Paul McGrath
  • conceded by galway hibs

  • Scores

    Galway Hibs:

    Castlebar Celtic:
  • 14:00
  • TBC
  • Manulla
  • 5 V 0
  • Moyne Villa
  • round 1

  • Scores

    Manulla:

    Moyne Villa:
  • 14:00
  • St Johns
  • St Johns
  • 2 V 3
  • Colga
  • round 1

  • Scores

    St Johns:

    Colga:
  • 13:00
  • Letterfrack
  • West Coast Utd
  • 5 V 0
  • Maree/Oranmore B
  • Trevor Conlon
  • round 1

  • Scores

    West Coast Utd:

    Maree/Oranmore B:
  • 10:30
  • Oranmore
  • Maree/Oranmore
  • 3 V 1
  • Cregmore/Claregalway FC
  • Vincent Carew
  • round 1

  • Scores

    Maree/Oranmore:

    Cregmore/Claregalway FC:
  • 10:30
  • Mervue
  • Mervue Utd
  • 6 V 1
  • Tuam Celtic
  • Eduardo Salcido Tapia
  • round 1

  • Scores

    Mervue Utd:

    Tuam Celtic:
  • 10:30
  • Renmore
  • Renmore
  • 1 V 6
  • Kiltullagh
  • Kamil Suligowski
  • round 1

  • Scores

    Renmore:

    Kiltullagh: