Fixtures

  • Time
  • Venue
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment


Results


  • Time
  • Venue
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment
  • 14:00
  • Colemanstown
  • Colemanstown Utd
  • 1 V 3
  • Swinford
  • semi final

  • Scores

    Colemanstown Utd:

    Swinford:
  • 14:00
  • TBC
  • Real Tubber
  • 2 V 1
  • West Coast Utd
  • quarter final

  • Scores

    Real Tubber:

    West Coast Utd:
  • 11:00
  • Colemanstown
  • Colemanstown Utd
  • 2 V 1
  • Corrib Celtic B
  • Colman Brady
  • quarter final

  • Scores

    Colemanstown Utd:

    Corrib Celtic B:
  • 12:30
  • Annaghdown
  • Corrib Celtic B
  • 4 V 1
  • Benbulben
  • Niall Crosby
  • round 2

  • Scores

    Corrib Celtic B:

    Benbulben:
  • 14:30
  • Colemanstown
  • Colemanstown Utd
  • 3 V 0
  • Cregmore/Claregalway FC
  • Buddy Bodkin
  • round 2

  • Scores

    Colemanstown Utd:

    Cregmore/Claregalway FC:
  • 14:00
  • TBC
  • Real Tubber
  • 3 V 1
  • Athenry B
  • round 2

  • Scores

    Real Tubber:

    Athenry B:
  • 14:00
  • Carraroe
  • West Coast Utd
  • 2 V 0
  • Mervue Utd B
  • Trevor Conlon
  • round 2

  • Scores

    West Coast Utd:

    Mervue Utd B:
  • 14:00
  • Athenry
  • Athenry B
  • 2 V 0
  • Bearna Na Forbacha
  • Chris Campbell
  • round 1

  • Scores

    Athenry B:

    Bearna Na Forbacha:
  • 14:00
  • Cregmore
  • Cregmore/Claregalway FC
  • 2 V 0
  • Galway Bohs B
  • Danny Corbett
  • round 1

  • Scores

    Cregmore/Claregalway FC:

    Galway Bohs B:
  • 14:00
  • TBC
  • Hodson Bay
  • 4 V 2
  • Knocknacarra
  • round 2

  • Scores

    Hodson Bay:

    Knocknacarra:
  • 14:00
  • Kilkerrin Utd
  • Kilkerrin Utd
  • 1 V 4
  • Dynamo Blues
  • round 2

  • Scores

    Kilkerrin Utd:

    Dynamo Blues:
  • 11:00
  • Annaghdown
  • Dynamo Blues B
  • 2 V 3
  • Corrib Celtic B
  • Richard Connor
  • round 1

  • Scores

    Dynamo Blues B:

    Corrib Celtic B:
  • 14:00
  • TBC
  • Crossmolina
  • 2 V 5
  • Dynamo Blues B
  • round 1

  • Scores

    Crossmolina:

    Dynamo Blues B:
  • 14:00
  • TBC
  • Kilmore
  • 1 V 5
  • West Coast Utd
  • round 1

  • Scores

    Kilmore:

    West Coast Utd:
  • 11:00
  • Mervue
  • Mervue Utd B
  • 5 V 0
  • Kilshanvey Utd
  • Richard Connor
  • round 1

  • Scores

    Mervue Utd B:

    Kilshanvey Utd:
  • 14:15
  • Tuam
  • Dynamo Blues
  • V
  • Strokestown United
  • Danny Corbett
  • conceded by strokestown united

  • Scores

    Dynamo Blues:

    Strokestown United:
  • 14:00
  • TBC
  • Ballinasloe Town
  • 0 V 1
  • Corrib Celtic B
  • preliminary round

  • Scores

    Ballinasloe Town:

    Corrib Celtic B:
  • 14:00
  • Colemanstown
  • Colemanstown Utd
  • V
  • Conn Rangers B
  • Gerry Fahy
  • conceded by conn rangers b

  • Scores

    Colemanstown Utd:

    Conn Rangers B:
  • 14:00
  • TBC
  • Hodson Bay
  • V
  • Claregalway
  • conceded by claregalway

  • Scores

    Hodson Bay:

    Claregalway:
  • 14:00
  • TBC
  • Killala
  • 1 V 4
  • Knocknacarra
  • round 1

  • Scores

    Killala:

    Knocknacarra:
  • 14:00
  • TBC
  • Partry Athletic
  • 1 V 3
  • Athenry B
  • preliminary round

  • Scores

    Partry Athletic:

    Athenry B:
  • 14:00
  • Mervue
  • Mervue Utd
  • 3 V 0
  • Ballyvarry B Bom
  • Niall Crosby
  • preliminary round

  • Scores

    Mervue Utd:

    Ballyvarry B Bom: