Fixtures

  • Time
  • Venue
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment
  • 14:00
  • Manulla FC
  • Manulla
  • V
  • Maree/Oranmore
  • qtr final
  • 14:00
  • Merville
  • Merville Utd
  • V
  • Mervue Utd
  • qtr final
  • 14:00
  • Dangan
  • NUI Galway
  • V
  • MCR
  • qtr final
  • 14:00
  • Letterfrack
  • West Coast Utd
  • V
  • Boyle Celtic
  • qtr final
  • 14:00
  • South Park
  • West Utd
  • V
  • Westport/ Carbury
  • qtr final
  • 14:00
  • Westside
  • Corrib Rangers
  • V
  • Athenry
  • qtr final


Results


  • Time
  • Venue
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment
  • 14:00
  • Achill Rovers
  • Achill Rovers
  • 2 V 5
  • NUI Galway B
  • last 32

  • Scores

    Achill Rovers:

    NUI Galway B:
  • 14:00
  • TBC
  • Ballyglass
  • 0 V 3
  • Maree/Oranmore
  • last 32

  • Scores

    Ballyglass:

    Maree/Oranmore:
  • 14:00
  • Claremorris
  • Claremorris
  • 5 V 3
  • Corrib Celtic
  • last 32

  • Scores

    Claremorris:

    Corrib Celtic:
  • 14:00
  • Milebush
  • Conn Rangers
  • 0 V 8
  • West Utd
  • last 32

  • Scores

    Conn Rangers:

    West Utd:
  • 14:00
  • Tuam
  • Dynamo Blues
  • 1 V 3
  • Athenry
  • Richard Connor
  • last 32

  • Scores

    Dynamo Blues:

    Athenry:
  • 14:00
  • Manulla FC
  • Manulla
  • 5 V 1
  • Cois Fharraige
  • last 32

  • Scores

    Manulla:

    Cois Fharraige:
  • 14:00
  • Mervue
  • Mervue Utd
  • 3 V 0
  • Strokestown United
  • last 32

  • Scores

    Mervue Utd:

    Strokestown United:
  • 14:00
  • Abbeyknockmoy
  • St Bernards
  • 0 V 1
  • MCR
  • Gerry Fahy
  • last 32

  • Scores

    St Bernards:

    MCR:
  • 14:00
  • Tuam
  • Tuam Celtic
  • 3 V 4
  • Strand Celtic
  • John O Connor
  • last 32

  • Scores

    Tuam Celtic:

    Strand Celtic:
  • 11:00
  • Merlin Woods City Park
  • Merlin Woods FC/Medtronic
  • 0 V 2
  • Corrib Rangers
  • Brian Lynch
  • last 32

  • Scores

    Merlin Woods FC/Medtronic:

    Corrib Rangers:
  • 14:00
  • Oranmore
  • Maree/Oranmore B
  • 4 V 5
  • West Coast Utd
  • Gerry Fahy
  • last 32

  • Scores

    Maree/Oranmore B:

    West Coast Utd:
  • 14:00
  • Athenry
  • Athenry
  • 4 V 3
  • Loughrea
  • Marc Lynch
  • round 2

  • Scores

    Athenry:

    Loughrea:
  • 14:00
  • TBC
  • Ballisodare Utd
  • 1 V 2
  • Maree/Oranmore
  • round 2

  • Scores

    Ballisodare Utd:

    Maree/Oranmore:
  • 14:00
  • Castlebar Celtic
  • Castlebar Celtic B
  • 0 V 4
  • Maree/Oranmore B
  • round 2

  • Scores

    Castlebar Celtic B:

    Maree/Oranmore B:
  • 14:00
  • TBC
  • Castlebar Celtic B
  • 0 V 1
  • West Utd
  • round 2

  • Scores

    Castlebar Celtic B:

    West Utd:
  • 14:00
  • Cloonfad Utd
  • Cloonfad Utd
  • 10 V 11
  • Dynamo Blues
  • round 2

  • Scores

    Cloonfad Utd:

    Dynamo Blues:
  • 14:00
  • Westside
  • Corrib Rangers
  • 3 V 0
  • Ballyheane
  • Colm O Toole
  • round 2

  • Scores

    Corrib Rangers:

    Ballyheane:
  • 14:00
  • Craughwell
  • Craughwell United
  • 2 V 5
  • Boyle Celtic
  • Colman Brady
  • round 2

  • Scores

    Craughwell United:

    Boyle Celtic:
  • 14:00
  • Glen View Stars
  • Glen View Stars
  • 0 V 2
  • St Bernards
  • round 2

  • Scores

    Glen View Stars:

    St Bernards:
  • 14:00
  • Kiltimagh
  • Kiltimagh-Knock Utd
  • 1 V 6
  • Mervue Utd
  • round 2

  • Scores

    Kiltimagh-Knock Utd:

    Mervue Utd:
  • 14:00
  • MCR
  • MCR
  • 6 V 1
  • MacDara
  • round 2

  • Scores

    MCR:

    MacDara:
  • 14:00
  • Merlin Woods City Park
  • Merlin Woods FC/Medtronic
  • 3 V 0
  • Iorras Aontaithe
  • John O Connor
  • round 2

  • Scores

    Merlin Woods FC/Medtronic:

    Iorras Aontaithe:
  • 14:00
  • Dangan
  • NUI Galway
  • 3 V 2
  • Ballymoe FC
  • Richard Connor
  • round 2

  • Scores

    NUI Galway:

    Ballymoe FC:
  • 14:00
  • Renmore
  • Renmore
  • 2 V 5
  • Merville Utd
  • Danny Corbett
  • round 2

  • Scores

    Renmore:

    Merville Utd:
  • 14:00
  • Tuam
  • Tuam Celtic
  • 3 V 1
  • Manor Rangers
  • Marc Lynch
  • round 2

  • Scores

    Tuam Celtic:

    Manor Rangers:
  • 12:00
  • Millers Lane
  • Galway Bohs
  • 3 V 5
  • Claremorris
  • Colm O Toole
  • round 2

  • Scores

    Galway Bohs:

    Claremorris:
  • 11:30
  • Bohermore
  • Galway Hibs
  • 2 V 3
  • West Coast Utd
  • Brian Lynch
  • round 2

  • Scores

    Galway Hibs:

    West Coast Utd:
  • 14:30
  • Renmore
  • Renmore B
  • 1 V 2
  • Conn Rangers
  • Vincent Carew
  • round 2

  • Scores

    Renmore B:

    Conn Rangers:
  • 19:45
  • Headford
  • Moyne Villa
  • 2 V 4
  • Cois Fharraige
  • John O Connor
  • round 2

  • Scores

    Moyne Villa:

    Cois Fharraige:
  • 19:30
  • Drom
  • Salthill Devon
  • 1 V 2
  • Corrib Celtic
  • Brian Lynch
  • round 2

  • Scores

    Salthill Devon:

    Corrib Celtic:
  • 14:00
  • Achill Rovers
  • Achill Rovers
  • 5 V 4
  • Colemanstown Utd
  • round 1

  • Scores

    Achill Rovers:

    Colemanstown Utd:
  • 14:00
  • Ros A Mhil
  • Cois Fharraige
  • 6 V 0
  • Glenhest Rovers
  • Beachla Folan
  • round 1

  • Scores

    Cois Fharraige:

    Glenhest Rovers:
  • 14:00
  • Kinvara
  • Kinvara Utd
  • 1 V 8
  • Conn Rangers
  • PJ Norman
  • round 1

  • Scores

    Kinvara Utd:

    Conn Rangers:
  • 14:00
  • Manulla FC
  • Manulla B
  • 4 V 6
  • Renmore B
  • round 1

  • Scores

    Manulla B:

    Renmore B:
  • 14:00
  • Oranmore
  • Maree/Oranmore B
  • 5 V 1
  • Snugboro United
  • Richard Connor
  • round 1

  • Scores

    Maree/Oranmore B:

    Snugboro United:
  • 14:00
  • Rahara
  • Rahara
  • 0 V 3
  • MacDara
  • round 1

  • Scores

    Rahara:

    MacDara:
  • 14:00
  • Abbeyknockmoy
  • St Bernards
  • 1 V 0
  • Cartron United FC
  • Danny Corbett
  • round 1

  • Scores

    St Bernards:

    Cartron United FC:
  • 14:00
  • Letterfrack
  • West Coast Utd
  • 3 V 0
  • Colga
  • Trevor Conlon
  • round 1

  • Scores

    West Coast Utd:

    Colga:
  • 12:00
  • Corofin
  • Corofin Utd
  • 2 V 6
  • Craughwell United
  • Colman Brady
  • round 1

  • Scores

    Corofin Utd:

    Craughwell United:
  • 11:00
  • Renmore
  • Renmore
  • 4 V 1
  • East Utd
  • John O Connor
  • round 1

  • Scores

    Renmore:

    East Utd:
  • 16:00
  • Cloonaboy
  • Swinford
  • 2 V 6
  • Dynamo Blues
  • round 1

  • Scores

    Swinford:

    Dynamo Blues:
  • 14:00
  • Loughrea
  • Loughrea B
  • 1 V 3
  • Ballina Town B
  • PJ Norman
  • round 1

  • Scores

    Loughrea B:

    Ballina Town B:
  • 14:00
  • Dangan
  • NUI Galway
  • 3 V 0
  • Oughterard
  • John Reilly
  • round 1

  • Scores

    NUI Galway:

    Oughterard:
  • 14:00
  • South Park
  • West Utd B
  • 1 V 4
  • Corrib Rangers
  • Brian Lynch
  • round 1

  • Scores

    West Utd B:

    Corrib Rangers:
  • 19:45
  • Tuam
  • Tuam Celtic
  • 7 V 0
  • Glen Celtic
  • Colman Brady
  • round 1

  • Scores

    Tuam Celtic:

    Glen Celtic:
  • 19:30
  • Headford
  • Moyne Villa
  • 4 V 3
  • Knocknacarra
  • Richard Connor
  • round 1

  • Scores

    Moyne Villa:

    Knocknacarra:
  • 14:00
  • Abbeyknockmoy
  • St Bernards
  • 1 V 0
  • Ballinasloe Town B
  • Gerry Fahy
  • preliminary round

  • Scores

    St Bernards:

    Ballinasloe Town B:
  • 14:00
  • TBC
  • Ballina Town B
  • 3 V 0
  • St Patricks
  • preliminary round

  • Scores

    Ballina Town B:

    St Patricks:
  • 14:00
  • TBC
  • Ballyglass B
  • 2 V 4
  • Maree/Oranmore B
  • preliminary round

  • Scores

    Ballyglass B:

    Maree/Oranmore B:
  • 14:00
  • Cam Celtic
  • Cam Celtic
  • 1 V 5
  • Corrib Rangers
  • preliminary round

  • Scores

    Cam Celtic:

    Corrib Rangers:
  • 14:00
  • TBC
  • Crossmolina
  • 2 V 3
  • Knocknacarra
  • preliminary round

  • Scores

    Crossmolina:

    Knocknacarra:
  • 14:00
  • Dunmore
  • Dunmore Town
  • 3 V 1
  • Bearna Na Forbacha
  • preliminary round

  • Scores

    Dunmore Town:

    Bearna Na Forbacha:
  • 14:00
  • Fahy Rovers
  • Fahy Rovers
  • 0 V 1
  • Cois Fharraige
  • preliminary round

  • Scores

    Fahy Rovers:

    Cois Fharraige:
  • 14:00
  • Rahara
  • Rahara
  • 2 V 1
  • Cregmore/Claregalway FC
  • preliminary round

  • Scores

    Rahara:

    Cregmore/Claregalway FC:
  • 14:00
  • TBC
  • Real Tubber
  • 1 V 3
  • Moyne Villa
  • preliminary round

  • Scores

    Real Tubber:

    Moyne Villa:
  • 14:00
  • Renmore
  • Renmore
  • 2 V 1
  • St Johns
  • Brian Lynch
  • preliminary round

  • Scores

    Renmore:

    St Johns:
  • 14:00
  • St Johns Athletics
  • St Johns Athletics
  • 2 V 0
  • Mervue Utd B
  • preliminary round

  • Scores

    St Johns Athletics:

    Mervue Utd B:
  • 14:00
  • TBC
  • Tireragh FC
  • 3 V 0
  • Claregalway
  • preliminary round

  • Scores

    Tireragh FC:

    Claregalway:
  • 14:00
  • Tuam
  • Tuam Celtic
  • 4 V 1
  • Roscommon Utd
  • Chris Campbell
  • preliminary round

  • Scores

    Tuam Celtic:

    Roscommon Utd:
  • 14:00
  • Letterfrack
  • West Coast Utd
  • 7 V 0
  • Arrow Harps
  • Beachla Folan
  • preliminary round

  • Scores

    West Coast Utd:

    Arrow Harps:
  • 14:00
  • South Park
  • West Utd B
  • 3 V 0
  • Ballaghdereen
  • John Reilly
  • preliminary round

  • Scores

    West Utd B:

    Ballaghdereen:
  • 11:00
  • Corofin
  • Corofin Utd
  • 1 V 0
  • Galway Bohs B
  • Joe Hession
  • preliminary round

  • Scores

    Corofin Utd:

    Galway Bohs B:
  • 11:00
  • Kinvara
  • Kinvara Utd
  • 2 V 1
  • St Bernards B
  • Colman Brady
  • preliminary round

  • Scores

    Kinvara Utd:

    St Bernards B:
  • 14:00
  • Renmore
  • Renmore B
  • 4 V 2
  • Coolaney Utd
  • Brian Lynch
  • preliminary round

  • Scores

    Renmore B:

    Coolaney Utd: