Fixtures

  • Time
  • Venue
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment
  • 14:00
  • Athenry
  • Athenry
  • V
  • Westport United
  • qtr final
  • 14:00
  • Mervue
  • Mervue Utd
  • V
  • Ballina Town
  • qtr final
  • 12:00
  • Athenry
  • Athenry B
  • V
  • Salthill Devon
  • qtr final
  • 10:30
  • Clarinbridge
  • Colga
  • V
  • Moyne Villa
  • qtr final


Results


  • Time
  • Venue
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment
  • 14:30
  • TBC
  • Arrow Harps
  • 1 V 4
  • Colga

  • Scores

    Arrow Harps:

    Colga:
  • 14:00
  • Athenry
  • Athenry
  • 5 V 4
  • Castlebar Celtic
  • Tommy Murphy

  • Scores

    Athenry:

    Castlebar Celtic:
  • 14:00
  • Corofin
  • Corofin Utd
  • 0 V 2
  • Ballina Town
  • Mikey Walsh

  • Scores

    Corofin Utd:

    Ballina Town:
  • 14:00
  • Headford
  • Moyne Villa
  • 2 V 1
  • Strokestown United
  • Jimmy Nolan

  • Scores

    Moyne Villa:

    Strokestown United:
  • 13:00
  • Ballymote
  • Ballymote Celtic
  • 0 V 5
  • Mervue Utd

  • Scores

    Ballymote Celtic:

    Mervue Utd:
  • 12:30
  • Athenry
  • Athenry B
  • 2 V 1
  • Maree/Oranmore
  • Jeff Higgins

  • Scores

    Athenry B:

    Maree/Oranmore:
  • 12:00
  • Bohermore
  • Galway Hibs
  • 0 V 3
  • Salthill Devon
  • Paul McGrath

  • Scores

    Galway Hibs:

    Salthill Devon:
  • 14:30
  • Athenry B
  • Athenry B
  • 2 V 1
  • Kilmurry FC
  • Gary Broderick
  • round 3

  • Scores

    Athenry B:

    Kilmurry FC:
  • 14:00
  • Westside
  • Corrib Rangers
  • 0 V 2
  • Westport United
  • John Thornton
  • round 3

  • Scores

    Corrib Rangers:

    Westport United:
  • 14:00
  • Bohermore
  • Galway Hibs
  • 3 V 0
  • Manulla
  • Darren Moylan
  • round 3

  • Scores

    Galway Hibs:

    Manulla:
  • 14:00
  • Drom
  • Salthill Devon
  • 4 V 1
  • AC Celtic B
  • Mary Comerford
  • round 3

  • Scores

    Salthill Devon:

    AC Celtic B:
  • 14:00
  • St Josephs
  • St Josephs
  • 0 V 4
  • Maree/Oranmore
  • round 3

  • Scores

    St Josephs:

    Maree/Oranmore:
  • 12:30
  • Athenry A
  • Athenry
  • 5 V 4
  • Ballymoe FC
  • Richard Connor
  • round 3

  • Scores

    Athenry:

    Ballymoe FC:
  • 12:30
  • TBC
  • Valley Rovers
  • 0 V 1
  • Moyne Villa
  • round 3

  • Scores

    Valley Rovers:

    Moyne Villa:
  • 11:00
  • Ballinasloe
  • Ballinasloe Town
  • 0 V 5
  • Mervue Utd
  • round 3

  • Scores

    Ballinasloe Town:

    Mervue Utd:
  • 10:30
  • Corofin
  • Corofin Utd
  • 7 V 6
  • Tuam Celtic
  • Buddy Bodkin
  • round 3

  • Scores

    Corofin Utd:

    Tuam Celtic:
  • 10:30
  • Maree Oranmore C
  • Maree/Oranmore C
  • 1 V 3
  • Colga
  • Dermot Ryan
  • round 3

  • Scores

    Maree/Oranmore C:

    Colga:
  • 14:00
  • Castlebar Celtic
  • Castlebar Celtic
  • 5 V 2
  • Maree/Oranmore B
  • round 2

  • Scores

    Castlebar Celtic:

    Maree/Oranmore B:
  • 14:00
  • Merville United
  • Merville Utd
  • 0 V 2
  • Salthill Devon
  • round 2

  • Scores

    Merville Utd:

    Salthill Devon:
  • 14:00
  • Strand Celtic
  • Strand Celtic
  • 0 V 9
  • Colga
  • round 2

  • Scores

    Strand Celtic:

    Colga:
  • 12:00
  • Bohermore
  • Galway Hibs
  • 5 V 0
  • Partry Athletic
  • John Thornton
  • round 2

  • Scores

    Galway Hibs:

    Partry Athletic:
  • 11:00
  • Ballinasloe
  • Ballinasloe Town
  • 3 V 1
  • Bearna Na Forbacha
  • round 2

  • Scores

    Ballinasloe Town:

    Bearna Na Forbacha:
  • 10:30
  • Corofin
  • Corofin Utd
  • 5 V 3
  • Westport United B
  • Karen Connolly
  • round 2

  • Scores

    Corofin Utd:

    Westport United B:
  • 10:30
  • Renmore
  • Renmore
  • 1 V 6
  • Corrib Celtic B
  • Darren Lynch
  • round 1

  • Scores

    Renmore:

    Corrib Celtic B:
  • 17:00
  • Furbo
  • Bearna Na Forbacha
  • 3 V 1
  • Colemanstown Utd
  • Mary Comerford
  • round 1

  • Scores

    Bearna Na Forbacha:

    Colemanstown Utd:
  • 15:00
  • Westside
  • Corrib Rangers
  • 3 V 2
  • St Bernards
  • Darren Moylan
  • round 1

  • Scores

    Corrib Rangers:

    St Bernards:
  • 13:30
  • Oranmore
  • Maree/Oranmore B
  • 7 V 3
  • Kilshanvey Utd
  • Ryan McNelis
  • round 1

  • Scores

    Maree/Oranmore B:

    Kilshanvey Utd:
  • 12:30
  • Cappagh Park
  • Knocknacarra
  • 1 V 3
  • Maree/Oranmore
  • Gabriel Darcy
  • round 1

  • Scores

    Knocknacarra:

    Maree/Oranmore:
  • 12:00
  • Clarinbridge
  • Colga
  • 5 V 1
  • Cregmore/Claregalway FC
  • Michael Shaughnessy
  • round 1

  • Scores

    Colga:

    Cregmore/Claregalway FC:
  • 12:00
  • Bohermore
  • Galway Hibs
  • 3 V 1
  • Craughwell United
  • Tommy Murphy
  • round 1

  • Scores

    Galway Hibs:

    Craughwell United:
  • 12:00
  • Oranmore
  • Maree/Oranmore C
  • 2 V 1
  • Mervue Utd B
  • Ryan McNelis
  • round 1

  • Scores

    Maree/Oranmore C:

    Mervue Utd B:
  • 10:30
  • Athenry
  • Athenry C
  • 1 V 6
  • Tuam Celtic
  • Vincent Carew
  • round 1

  • Scores

    Athenry C:

    Tuam Celtic:
  • 10:30
  • Corofin
  • Corofin Utd B
  • 0 V 3
  • Mervue Utd
  • Jeff Higgins
  • round 1

  • Scores

    Corofin Utd B:

    Mervue Utd:
  • 10:30
  • Castle Park
  • East Utd
  • 0 V 5
  • Athenry B
  • Martin Conneely
  • round 1

  • Scores

    East Utd:

    Athenry B:
  • 10:30
  • Drom
  • Salthill Devon C
  • 0 V 5
  • Corofin Utd
  • Gabriel Darcy
  • round 1

  • Scores

    Salthill Devon C:

    Corofin Utd:
  • 19:30
  • Headford
  • Moyne Villa
  • 5 V 2
  • Salthill Devon B
  • Jimmy McElroy
  • round 1

  • Scores

    Moyne Villa:

    Salthill Devon B: