Fixtures

  • Time
  • Venue
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment
  • 12:00
  • Sligo IT
  • Craughwell United
  • V
  • Knocknacarra
  • Conn Final


Results


  • Time
  • Venue
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment
  • 14:00
  • TBC
  • Calry Bohs
  • 0 V 2
  • Knocknacarra
  • Semi Final

  • Scores

    Calry Bohs:

    Knocknacarra:
  • 14:00
  • TBC
  • Kilglass
  • 0 V 3
  • Craughwell United
  • Semi Final

  • Scores

    Kilglass:

    Craughwell United:
  • 14:00
  • Renmore
  • Renmore
  • 3 V 4
  • Kilglass
  • Darren Lynch
  • qtr final

  • Scores

    Renmore:

    Kilglass:
  • 14:00
  • Cappagh Park
  • Knocknacarra
  • 2 V 0
  • Manulla
  • Brendan Kane
  • qtr final

  • Scores

    Knocknacarra:

    Manulla:
  • 14:00
  • St Johns
  • St Johns
  • 2 V 4
  • Craughwell United
  • qtr Final

  • Scores

    St Johns:

    Craughwell United:
  • 12:00
  • TBC
  • Kilglass
  • 1 V 0
  • Cregmore/Claregalway FC

  • Scores

    Kilglass:

    Cregmore/Claregalway FC:
  • 14:00
  • Craughwell
  • Craughwell United
  • 2 V 1
  • Ballingare
  • Gerry Fahy

  • Scores

    Craughwell United:

    Ballingare:
  • 14:00
  • Cappagh Park
  • Knocknacarra
  • 3 V 0
  • St Francis
  • Gearoid OLeidhinn

  • Scores

    Knocknacarra:

    St Francis:
  • 12:00
  • Athenry
  • Athenry C
  • 1 V 4
  • Renmore
  • Tommy Murphy

  • Scores

    Athenry C:

    Renmore:
  • 14:00
  • Hodson Bay Celtic
  • Hodson Bay
  • 0 V 3
  • Craughwell United
  • Round 2

  • Scores

    Hodson Bay:

    Craughwell United:
  • 10:30
  • Cregmore
  • Cregmore/Claregalway FC
  • 3 V 2
  • St Bernards
  • Tommy Murphy
  • Round 2

  • Scores

    Cregmore/Claregalway FC:

    St Bernards:
  • 14:30
  • Mervue
  • Mervue Utd B
  • 4 V 5
  • Carrick Town
  • Buddy Bodkin
  • Round 2

  • Scores

    Mervue Utd B:

    Carrick Town:
  • 14:00
  • A C Celtic A
  • AC Celtic
  • 3 V 0
  • East Utd
  • Round 2

  • Scores

    AC Celtic:

    East Utd:
  • 14:00
  • Athenry
  • Athenry C
  • 1 V 0
  • Glenhest Rovers
  • Jeff Higgins
  • Round 2

  • Scores

    Athenry C:

    Glenhest Rovers:
  • 14:00
  • Drom
  • Salthill Devon B
  • 2 V 4
  • St Francis B
  • Paul McGrath
  • Round 2

  • Scores

    Salthill Devon B:

    St Francis B:
  • 12:00
  • Kilala
  • Killala
  • 2 V 0
  • Salthill Devon C
  • Round 2

  • Scores

    Killala:

    Salthill Devon C:
  • 11:00
  • Fahy Rovers
  • Fahy Rovers
  • 1 V 0
  • Corrib Celtic
  • Round 2

  • Scores

    Fahy Rovers:

    Corrib Celtic:
  • 10:30
  • Colemanstown
  • Colemanstown Utd
  • 2 V 3
  • Knocknacarra
  • Michael Shaughnessy
  • Round 2

  • Scores

    Colemanstown Utd:

    Knocknacarra:
  • 14:00
  • St Francis
  • St Francis
  • 0 V 3
  • Corrib Celtic
  • Round 1Conceded by St Francis

  • Scores

    St Francis:

    Corrib Celtic: