Fixtures

  • Time
  • Venue
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment
  • 14:00
  • Manulla FC
  • Manulla B
  • V
  • Knocknacarra
  • Semi Final


Results


  • Time
  • Venue
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment
  • 14:00
  • Manulla FC
  • Manulla B
  • 4 V 1
  • West Utd B
  • Qtr Final

  • Scores

    Manulla B:

    West Utd B:
  • 14:00
  • Mervue
  • Mervue Utd B
  • 0 V 1
  • Glen Celtic
  • Trevor Conlon
  • Qtr Final

  • Scores

    Mervue Utd B:

    Glen Celtic:
  • 11:00
  • Cappagh Park
  • Knocknacarra
  • 3 V 1
  • Bearna Na Forbacha
  • Marc Lynch
  • Qtr Final

  • Scores

    Knocknacarra:

    Bearna Na Forbacha:
  • 14:00
  • Furbo
  • Bearna Na Forbacha
  • 3 V 1
  • Cam Celtic
  • Danny Corbett
  • Last 16

  • Scores

    Bearna Na Forbacha:

    Cam Celtic:
  • 14:00
  • TBC
  • Glen Celtic
  • 5 V 4
  • St Bernards B
  • Last 16

  • Scores

    Glen Celtic:

    St Bernards B:
  • 14:00
  • Cappagh Park
  • Knocknacarra
  • 4 V 3
  • Cartron United FC
  • Beachla Folan
  • Last 16

  • Scores

    Knocknacarra:

    Cartron United FC:
  • 14:00
  • Mervue
  • Mervue Utd B
  • 5 V 0
  • Roscommon Town
  • Vincent Carew
  • Last 16

  • Scores

    Mervue Utd B:

    Roscommon Town:
  • 14:00
  • Kinvara
  • Kinvara Utd
  • 0 V 1
  • West Utd B
  • John Reilly
  • Last 16

  • Scores

    Kinvara Utd:

    West Utd B:
  • 16:30
  • Mervue - All Weather
  • Claregalway
  • 4 V 5
  • St Bernards B
  • Richard Connor
  • Last 32

  • Scores

    Claregalway:

    St Bernards B:
  • 14:00
  • Furbo
  • Bearna Na Forbacha
  • 5 V 4
  • St Johns
  • Beachla Folan
  • Last 32

  • Scores

    Bearna Na Forbacha:

    St Johns:
  • 14:00
  • Cregmore
  • Cregmore/Claregalway FC
  • 0 V 2
  • Killala
  • Brian Lynch
  • Last 32

  • Scores

    Cregmore/Claregalway FC:

    Killala:
  • 14:00
  • Dunmore
  • Dunmore Town
  • 0 V 4
  • East Utd
  • Last 32

  • Scores

    Dunmore Town:

    East Utd:
  • 14:00
  • TBC
  • Glen Celtic
  • 4 V 2
  • Colemanstown Utd
  • Last 32

  • Scores

    Glen Celtic:

    Colemanstown Utd:
  • 14:00
  • TBC
  • Glenhest Rovers
  • 2 V 4
  • Mervue Utd B
  • Last 32

  • Scores

    Glenhest Rovers:

    Mervue Utd B:
  • 14:00
  • Kinvara
  • Kinvara Utd
  • 1 V 0
  • St Cuans Utd
  • Vincent Carew
  • Last 32

  • Scores

    Kinvara Utd:

    St Cuans Utd:
  • 14:00
  • TBC
  • Real Tubber
  • V
  • Galway Bohs B
  • Conceded by Galway Bohs B

  • Scores

    Real Tubber:

    Galway Bohs B:
  • 14:00
  • Cloonaboy
  • Swinford
  • 4 V 2
  • Oughterard
  • Last 32

  • Scores

    Swinford:

    Oughterard:
  • 14:00
  • South Park
  • West Utd B
  • 2 V 0
  • Gurteen Celtic
  • Danny Corbett
  • Last 32

  • Scores

    West Utd B:

    Gurteen Celtic:
  • 12:30
  • Cappagh Park
  • Knocknacarra
  • 4 V 3
  • Loughrea B
  • Derek Geasley
  • Last 32

  • Scores

    Knocknacarra:

    Loughrea B:
  • 14:00
  • Millers Lane
  • Galway Bohs B
  • 3 V 2
  • Arrow Harps
  • Vincent Carew
  • Preliminary round

  • Scores

    Galway Bohs B:

    Arrow Harps:
  • 14:00
  • Cappagh Park
  • Knocknacarra
  • 7 V 2
  • Corofin Utd
  • John O Connor
  • Preliminary round

  • Scores

    Knocknacarra:

    Corofin Utd:
  • 19:30
  • TBC
  • Castlebar Celtic B
  • 1 V 2
  • Loughrea B
  • Preliminary round

  • Scores

    Castlebar Celtic B:

    Loughrea B: