Fixtures

  • Time
  • Venue
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment
  • 14:00
  • Clarinbridge
  • Colga B
  • V
  • Mulranny Utd
  • Jeff Higgins
  • Round 2
  • 14:00
  • Corofin
  • Corofin Utd C
  • V
  • Carrick Town
  • Dermot Ryan
  • Round 2
  • 14:00
  • Kiltullagh
  • Kiltullagh
  • V
  • Carrick Town B
  • Shane Glynn
  • Round 2
  • 14:00
  • Cappagh Park
  • Knocknacarra
  • V
  • Galway Hibs
  • John Thornton
  • Round 2
  • 12:30
  • Renmore
  • Renmore
  • V
  • Real Tubber
  • Colm McGowan
  • Round 2


Results


  • Time
  • Venue
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment
  • 14:00
  • Ballymoe
  • Ballymoe FC
  • 2 V 7
  • Knocknacarra

  • Scores

    Ballymoe FC:

    Knocknacarra:
  • 14:30
  • Gurteen Sportsfield
  • Gurteen
  • 3 V 0
  • Salthill Devon B
  • Round 1 Conceded by Salthill Devon B

  • Scores

    Gurteen:

    Salthill Devon B:
  • 14:00
  • Ballingare
  • Ballingare
  • 0 V 3
  • Renmore
  • Round 1 Conceded by Ballingare

  • Scores

    Ballingare:

    Renmore:
  • 14:00
  • Kiltimagh
  • Kiltimagh-Knock Utd
  • 0 V 6
  • Kiltullagh
  • Round 1

  • Scores

    Kiltimagh-Knock Utd:

    Kiltullagh:
  • 14:00
  • Yeats United
  • Yeats Utd
  • 6 V 5
  • Mervue Utd B
  • Round 1

  • Scores

    Yeats Utd:

    Mervue Utd B:
  • 12:00
  • Riverstown Park
  • Arrow Harps
  • 4 V 0
  • Craughwell United
  • Round 1

  • Scores

    Arrow Harps:

    Craughwell United:
  • 12:00
  • Ballinasloe
  • Ballinasloe Town B
  • 1 V 5
  • Colga B
  • Shane Glynn
  • Round 1

  • Scores

    Ballinasloe Town B:

    Colga B:
  • 12:00
  • Real Tubber
  • Real Tubber
  • 6 V 2
  • Athenry B
  • Round 1

  • Scores

    Real Tubber:

    Athenry B:
  • 10:30
  • Corofin
  • Corofin Utd C
  • 3 V 1
  • Maree/Oranmore B
  • Lukasz Szkwarek
  • Round 1

  • Scores

    Corofin Utd C:

    Maree/Oranmore B:
  • 10:30
  • Bohermore
  • Galway Hibs
  • 7 V 1
  • Oughterard
  • Jennifer Fri
  • Round 1

  • Scores

    Galway Hibs:

    Oughterard: