League Table TP Brennan Connacht FA Cup

Team Pld W L D + - +/- Pts
West Coast Utd 1 1 0 0 7 0 7 3
Corrib Rangers 1 1 0 0 5 1 4 3
Tuam Celtic 1 1 0 0 4 1 3 3
Ballina Town B 1 1 0 0 3 0 3 3
West Utd B 1 1 0 0 3 0 3 3
Tireragh FC 1 1 0 0 3 0 3 3
Maree/Oranmore B 1 1 0 0 4 2 2 3
Renmore B 1 1 0 0 4 2 2 3
Dunmore Town 1 1 0 0 3 1 2 3
Moyne Villa 1 1 0 0 3 1 2 3
St Johns Athletics 1 1 0 0 2 0 2 3
Knocknacarra 1 1 0 0 3 2 1 3
Rahara 1 1 0 0 2 1 1 3
Kinvara Utd 1 1 0 0 2 1 1 3
Renmore 1 1 0 0 2 1 1 3
Cois Fharraige 1 1 0 0 1 0 1 3
Corofin Utd 1 1 0 0 1 0 1 3
St Bernards 1 1 0 0 1 0 1 3
Oughterard 0 0 0 0 0 0 0 0
Loughrea B 0 0 0 0 0 0 0 0
Snugboro United 0 0 0 0 0 0 0 0
Swinford 0 0 0 0 0 0 0 0
NUI Galway 0 0 0 0 0 0 0 0
East Utd 0 0 0 0 0 0 0 0
Glenhest Rovers 0 0 0 0 0 0 0 0
Conn Rangers 0 0 0 0 0 0 0 0
Colemanstown Utd 0 0 0 0 0 0 0 0
Achill Rovers 0 0 0 0 0 0 0 0
MacDara 0 0 0 0 0 0 0 0
Craughwell United 0 0 0 0 0 0 0 0
Dynamo Blues 0 0 0 0 0 0 0 0
Cartron United FC 0 0 0 0 0 0 0 0
Manulla B 0 0 0 0 0 0 0 0
Glen Celtic 0 0 0 0 0 0 0 0
Colga 0 0 0 0 0 0 0 0
Crossmolina 1 0 1 0 2 3 -1 0
Cregmore/Claregalway FC 1 0 1 0 1 2 -1 0
St Johns 1 0 1 0 1 2 -1 0
St Bernards B 1 0 1 0 1 2 -1 0
Galway Bohs B 1 0 1 0 0 1 -1 0
Ballinasloe Town B 1 0 1 0 0 1 -1 0
Fahy Rovers 1 0 1 0 0 1 -1 0
Coolaney Utd 1 0 1 0 2 4 -2 0
Ballyglass B 1 0 1 0 2 4 -2 0
Bearna Na Forbacha 1 0 1 0 1 3 -2 0
Real Tubber 1 0 1 0 1 3 -2 0
Mervue Utd B 1 0 1 0 0 2 -2 0
Roscommon Utd 1 0 1 0 1 4 -3 0
St Patricks 1 0 1 0 0 3 -3 0
Ballaghdereen 1 0 1 0 0 3 -3 0
Claregalway 1 0 1 0 0 3 -3 0
Cam Celtic 1 0 1 0 1 5 -4 0
Arrow Harps 1 0 1 0 0 7 -7 0
  • Time
  • Venue
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment
  • 22/09/2018
  • 14:00
  • Renmore
  • Renmore B
  • 4 V 2
  • Coolaney Utd
  • Brian Lynch
  • preliminary round
  • 23/09/2018
  • 11:00
  • Corofin
  • Corofin Utd
  • 1 V 0
  • Galway Bohs B
  • Joe Hession
  • preliminary round
  • 11:00
  • Kinvara
  • Kinvara Utd
  • 2 V 1
  • St Bernards B
  • Colman Brady
  • preliminary round
  • 14:00
  • TBC
  • Ballina Town B
  • 3 V 0
  • St Patricks
  • preliminary round
  • 14:00
  • TBC
  • Ballyglass B
  • 2 V 4
  • Maree/Oranmore B
  • preliminary round
  • 14:00
  • Cam Celtic
  • Cam Celtic
  • 1 V 5
  • Corrib Rangers
  • preliminary round
  • 14:00
  • TBC
  • Crossmolina
  • 2 V 3
  • Knocknacarra
  • preliminary round
  • 14:00
  • Dunmore
  • Dunmore Town
  • 3 V 1
  • Bearna Na Forbacha
  • preliminary round
  • 14:00
  • Fahy Rovers
  • Fahy Rovers
  • 0 V 1
  • Cois Fharraige
  • preliminary round
  • 14:00
  • Rahara
  • Rahara
  • 2 V 1
  • Cregmore/Claregalway FC
  • preliminary round
  • 14:00
  • TBC
  • Real Tubber
  • 1 V 3
  • Moyne Villa
  • preliminary round
  • 14:00
  • Renmore
  • Renmore
  • 2 V 1
  • St Johns
  • Brian Lynch
  • preliminary round
  • 14:00
  • St Johns Athletics
  • St Johns Athletics
  • 2 V 0
  • Mervue Utd B
  • preliminary round
  • 14:00
  • TBC
  • Tireragh FC
  • 3 V 0
  • Claregalway
  • preliminary round
  • 14:00
  • Tuam
  • Tuam Celtic
  • 4 V 1
  • Roscommon Utd
  • Chris Campbell
  • preliminary round
  • 14:00
  • Letterfrack
  • West Coast Utd
  • 7 V 0
  • Arrow Harps
  • Beachla Folan
  • preliminary round
  • 14:00
  • South Park
  • West Utd B
  • 3 V 0
  • Ballaghdereen
  • John Reilly
  • preliminary round
  • 07/10/2018
  • 14:00
  • Abbeyknockmoy
  • St Bernards
  • 1 V 0
  • Ballinasloe Town B
  • Gerry Fahy
  • preliminary round
  • 26/10/2018
  • 19:30
  • Headford
  • Moyne Villa
  •  
  • Knocknacarra
  • round 1
  • 27/10/2018
  • 14:00
  • Loughrea
  • Loughrea B
  •  
  • Ballina Town B
  • round 1
  • 14:00
  • Dangan
  • NUI Galway
  •  
  • Oughterard
  • round 1
  • 14:00
  • South Park
  • West Utd B
  •  
  • Corrib Rangers
  • round 1
  • 17:00
  • Cloonaboy
  • Swinford
  •  
  • Dynamo Blues
  • round 1
  • 28/10/2018
  • 11:00
  • Renmore
  • Renmore
  •  
  • East Utd
  • round 1
  • 13:00
  • Corofin
  • Corofin Utd
  •  
  • Craughwell United
  • round 1
  • 14:00
  • Achill Rovers
  • Achill Rovers
  •  
  • Colemanstown Utd
  • round 1
  • 14:00
  • Ros A Mhil
  • Cois Fharraige
  •  
  • Glenhest Rovers
  • round 1
  • 14:00
  • Kinvara
  • Kinvara Utd
  •  
  • Conn Rangers
  • round 1
  • 14:00
  • Manulla FC
  • Manulla B
  •  
  • Renmore B
  • round 1
  • 14:00
  • Oranmore
  • Maree/Oranmore B
  •  
  • Snugboro United
  • round 1
  • 14:00
  • Rahara
  • Rahara
  •  
  • MacDara
  • round 1
  • 14:00
  • Abbeyknockmoy
  • St Bernards
  •  
  • Cartron United FC
  • 14:00
  • Tuam
  • Tuam Celtic
  •  
  • Glen Celtic
  • round 1
  • 14:00
  • Letterfrack
  • West Coast Utd
  •  
  • Colga
  • round 1