Latest Results

  • Time
  • Venue
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment
  • 14:00
  • Ros A Mhil
  • Cois Fharraige
  • 4 V 5
  • Moore United
  • Trevor Conlon
  • 14:00
  • Annaghdown
  • Corrib Celtic
  • 4 V 0
  • Swinford
  • Niall Crosby
  • 14:00
  • Merlin Woods City Park
  • Merlin Woods FC/Medtronic
  • 2 V 0
  • West Coast Utd
  • Vincent Carew
  • 11:00
  • Mervue
  • Mervue Utd B
  • 1 V 0
  • Tuam Celtic
  • Richard Connor
  • 12:00
  • New Village
  • Oughterard
  • 4 V 1
  • St Patricks
  • Brendan Kane
  • 11:00
  • Craughwell
  • Craughwell United
  • 1 V 5
  • Colga
  • John O Connor
  • 11:00
  • Kinvara
  • Kinvara Utd
  • 1 V 5
  • Moyne Villa
  • Joe Hession
  • 11:00
  • Laurel Park
  • Corrib Rangers B
  • 2 V 2
  • Gort Utd
  • Brian Lynch
  • 14:00
  • Bohermore
  • Galway Hibs
  • 4 V 0
  • Colga
  • Marc Lynch
  • 14:00
  • Furbo
  • Bearna Na Forbacha
  • 7 V 6
  • Strand Celtic
  • Jimmy Nolan
  • 14:00
  • Oranmore
  • Maree/Oranmore
  • 1 V 5
  • Salthill Devon
  • Martin Conneely
  • 14:00
  • Tuam
  • Tuam Celtic
  • 0 V 5
  • Mervue Utd
  • Kevin Ruane
  • 14:00
  • Craughwell
  • Craughwell United
  • 5 V 2
  • Knocknacarra
  • Lukasz Szkwarek
  • 14:00
  • Cregmore
  • Cregmore/Claregalway FC
  • 1 V 3
  • Athenry
  • Colman Brady
  • 14:00
  • Loughrea
  • Loughrea
  • 2 V 1
  • Kinvara Utd
  • Michael Shaughnessy
  • 14:00
  • Leitrim
  • Ramblers
  • 0 V 4
  • Corrib Celtic
  • Alan Flannely
  • 14:00
  • Athenry
  • Athenry B
  • 2 V 1
  • Maree/Oranmore B
  • Mikey Walsh
  • 14:00
  • Headford
  • Moyne Villa B
  • 1 V 2
  • Craughwell United B
  • Gabriel Darcy
  • 12:00
  • Na Forbacha
  • Bearna Na Forbacha B
  • 2 V 0
  • Salthill Devon B
  • Tommy Murphy
  • 14:00
  • Cappagh Park
  • Knocknacarra
  • 0 V 2
  • Kildimo
  • Dermot Ryan
  • Last 32
  • 13:15
  • Mervue
  • Mervue Utd B
  • 0 V 3
  • Moyne Villa
  • Gary Small
  • 14:00
  • Laurel Park
  • Corrib Rangers
  • 2 V 4
  • Merville Utd
  • John O Connor
  • 14:00
  • Shelbourne
  • Shelbourne
  • 0 V 2
  • Mervue Utd
  • Last 32
  • 10:30
  • Merlin Woods City Park
  • Merlin Woods FC/Medtronic
  • 3 V 0
  • Renmore
  • Darren Lynch
  • 10:30
  • Millers Lane
  • Galway Bohs
  • 3 V 1
  • Knocknacarra C
  • John Thornton
  • 11:00
  • Oranmore
  • Maree/Oranmore
  • 5 V 0
  • Oughterard
  • Jennifer Fri
  • 11:00
  • Mervue
  • Mervue Utd
  • 0 V 5
  • Cregmore/Claregalway FC
  • Tony Fahy
  • 10:30
  • Drom
  • Salthill Devon
  • 1 V 1
  • Mervue Utd
  • Derek O’Loughlin
  • 10:30
  • Athenry
  • Athenry
  • 3 V 0
  • Cregmore/Claregalway FC B
  • Maurice Guinnane
  • 10:30
  • Cappagh Park
  • Knocknacarra B
  • 0 V 3
  • Moyne Villa
  • Paul McGrath
  • 10:30
  • Loughrea
  • Loughrea
  • 1 V 0
  • Colga B
  • Jeff Higgins
  • 15:30
  • Mervue
  • Mervue Utd
  • 0 V 2
  • West Utd
  • TConlon/TMurphy/JNolan
  • 14:00
  • Colemanstown
  • Colemanstown Utd
  • 2 V 2
  • Knocknacarra
  • Joe Hession
  • 14:00
  • Renmore
  • Renmore
  • 1 V 2
  • Dynamo Blues
  • Brian Lynch
  • 14:00
  • Cregmore
  • Cregmore/Claregalway FC
  • 2 V 0
  • Corrib Celtic B
  • Niall Crosby
  • 14:00
  • Oranmore
  • Maree/Oranmore B
  • 1 V 3
  • East Utd
  • Marc Lynch
  • 12:00
  • Drom
  • Salthill Devon
  • 7 V 2
  • Loughrea
  • Tommy Murphy
  • 12:00
  • Letterfrack
  • West Coast Utd
  • V
  • Colga
  • Brendan Kane
  • Conceded by Colga
  • 14:00
  • Strand Celtic
  • Strand Celtic
  • 0 V 3
  • Athenry
  • Last 32
  • 14:00
  • Tuam
  • Tuam Celtic B
  • 1 V 3
  • Corofin Utd
  • Colman Brady
  • Round 1
  • 14:00
  • TBC
  • Peamount
  • 5 V 4
  • Mervue Utd
  • Last 32
  • 12:30
  • Clarinbridge
  • Colga
  • 4 V 0
  • Tuam Celtic
  • Vincent Carew
  • 12:30
  • Bohermore
  • Galway Hibs
  • 2 V 2
  • Salthill Devon
  • Trevor Conlon
  • 12:30
  • Oranmore
  • Maree/Oranmore
  • 2 V 1
  • Cregmore/Claregalway FC
  • Kevin Ruane
  • 12:30
  • Craughwell
  • Craughwell United
  • 0 V 3
  • Athenry
  • Martin Conneely
  • 12:30
  • Kinvara
  • Kinvara Utd
  • 6 V 3
  • Bearna Na Forbacha
  • Lukasz Szkwarek
  • 12:30
  • Renmore
  • Renmore
  • 1 V 4
  • Corrib Celtic
  • Michael Shaughnessy
  • 14:30
  • Cappagh Park
  • Knocknacarra B
  • 1 V 2
  • Corrib Celtic B
  • Paul McGrath
  • 14:00
  • Cregmore
  • Cregmore/Claregalway FC B
  • 1 V 4
  • Tuam Celtic B
  • Dermot Ryan
  • 12:30
  • Athenry
  • Athenry B
  • 1 V 3
  • St Bernards
  • Danny Corbett
  • 12:30
  • Ros A Mhil
  • Cois Fharraige
  • 2 V 1
  • Salthill Devon B
  • Mikey Walsh
  • 14:00
  • Cappagh Park
  • Knocknacarra
  • 2 V 1
  • Carragiline FC
  • Gabriel Darcy
  • Last 32
  • 12:30
  • Ballybeg,Waterford.
  • Southend United FC
  • 0 V 3
  • Mervue Utd
  • 12:30
  • Loughrea
  • Loughrea
  • 7 V 0
  • Kiltullagh
  • Maurice Guinnane
  • 14:30
  • Kinvara
  • Kinvara Utd
  • 3 V 0
  • Tuam Celtic B
  • Lukasz Szkwarek
  • Round 1
  • 14:00
  • Granagh
  • Granagh
  • 0 V 4
  • Salthill Devon
  • Last 32
  • 14:30
  • Bohermore
  • Galway Hibs
  • 0 V 1
  • Maree/Oranmore
  • Darren Lynch
  • 14:30
  • Tuam
  • Tuam Celtic
  • 4 V 1
  • Athenry
  • Jeff Higgins
  • 10:30
  • Corofin
  • Corofin Utd
  • 4 V 2
  • Craughwell United
  • Jimmy Nolan
  • 10:30
  • Carraroe
  • MacDara
  • 1 V 3
  • Salthill Devon B
  • Mikey Walsh
  • 10:30
  • Oranmore
  • Maree/Oranmore B
  • 1 V 5
  • Cregmore/Claregalway FC
  • Ger Cahill
  • 12:00
  • Oranmore
  • Maree/Oranmore C
  • 2 V 7
  • Loughrea
  • Ger Cahill
  • 10:30
  • Annaghdown
  • Corrib Celtic
  • 0 V 1
  • Moyne Villa B
  • Thomas O'Connell
  • 10:30
  • Abbeyknockmoy
  • St Bernards
  • V
  • Mervue Utd B
  • Edward Ward
  • Conceded by Mervue Utd B
  • 14:00
  • Letterfrack
  • West Coast Utd
  • 2 V 3
  • Ballinasloe Town
  • Brendan Kane
  • 12:30
  • Furbo
  • Bearna Na Forbacha C
  • 6 V 0
  • Corofin Utd B
  • Jennifer Fri
  • 12:00
  • Colemanstown
  • Colemanstown Utd
  • 6 V 2
  • Colga B
  • Tony Fahy
  • 10:30
  • Kinvara
  • Kinvara Utd
  • 3 V 1
  • Cregmore/Claregalway FC B
  • Lukasz Szkwarek
  • 10:30
  • Drom
  • Salthill Devon C
  • 1 V 0
  • Corrib Celtic B
  • Jennifer Fri
  • 12:30
  • Abbeyknockmoy
  • St Bernards B
  • 0 V 0
  • Bearna Na Forbacha B
  • Edward Ward
  • 10:30
  • Headford
  • Moyne Villa C
  • 0 V 5
  • Corrib Rangers
  • Richard Connor
  • 14:00
  • Mervue
  • Mervue Utd
  • 3 V 1
  • Ardee Celtic
  • Derek O’Loughlin
  • Last 32
  • 10:30
  • Athenry
  • Athenry
  • 0 V 1
  • Maree/Oranmore
  • Danny Corbett
  • Last 32
  • 14:30
  • Oranmore
  • Maree/Oranmore
  • 4 V 1
  • Kilshanvey Utd
  • Alan Eastwood
  • 19:30
  • Tuam
  • Tuam Celtic
  • 4 V 5
  • Colga
  • Danny Corbett
  • 19:30
  • Headford
  • Moyne Villa
  • 5 V 0
  • St Bernards
  • Kevin Ruane
  • Round 1
  • 14:00
  • Ballina town
  • Ballina Town B
  • 2 V 7
  • Galway Hibs
  • 14:00
  • Conn Rangers
  • Conn Rangers
  • V
  • MacDara
  • Conceded by MacDara
  • 14:00
  • Drom
  • Corrib Rangers
  • 4 V 2
  • MCR
  • John O Connor
  • Note Venue
  • 14:00
  • TBC
  • Glen Celtic
  • 1 V 3
  • Salthill Devon
  • 14:00
  • Loughrea
  • Loughrea
  • 1 V 3
  • Castlebar Celtic
  • Richard Connor
  • 14:00
  • TBC
  • Manor Rangers
  • 10 V 9
  • Renmore
  • 14:00
  • Manulla FC
  • Manulla
  • 4 V 1
  • Mervue Utd
  • 14:00
  • Shiven Rovers
  • Shiven Rovers
  • 0 V 1
  • Maree/Oranmore
  • 14:00
  • Abbeyknockmoy
  • St Bernards
  • 3 V 0
  • Corrib Rangers B
  • PJ Norman
  • 14:00
  • Tuam
  • Tuam Celtic
  • 2 V 1
  • Moylough 79 FC
  • Kevin Ruane
  • 14:00
  • Mervue - All Weather
  • West Utd
  • 2 V 1
  • Ballisodare Utd
  • Marc Lynch
  • Note Venue
  • 14:00
  • South Park
  • West Utd B
  • 5 V 3
  • St Cuans Utd
  • Brian Lynch
  • 11:00
  • Ballinasloe
  • Ballinasloe Town
  • 2 V 0
  • Merlin Woods FC/Medtronic
  • 14:00
  • Annaghdown
  • Corrib Celtic B
  • 3 V 1
  • Fahy Rovers
  • Jimmy Nolan
  • 14:00
  • Gurteen Sportsfield
  • Gurteen Celtic
  • 1 V 2
  • Cregmore/Claregalway FC
  • 14:00
  • Manor Utd
  • Manor Utd
  • 1 V 3
  • Mervue Utd B
  • 14:00
  • Oranmore
  • Maree/Oranmore B
  • 1 V 0
  • Killala
  • Vincent Carew
  • 11:30
  • TBC
  • Glenhest Rovers
  • 3 V 2
  • Athenry B
  • 14:00
  • Furbo
  • Bearna Na Forbacha
  • V
  • Tuam Celtic
  • Michael Shaughnessy
  • Conceded by Bearna Na Forbacha
  • 14:00
  • Drom
  • Salthill Devon
  • 5 V 3
  • Mervue Utd
  • Brendan Kane
  • 12:00
  • Clarinbridge
  • Colga
  • 6 V 2
  • Kilshanvey Utd
  • Alan Flannely
  • 14:00
  • Cregmore
  • Cregmore/Claregalway FC
  • 1 V 1
  • Moyne Villa
  • Tommy Murphy
  • 14:00
  • Cappagh Park
  • Knocknacarra
  • 0 V 5
  • Athenry
  • Martin Conneely
  • 12:00
  • Drom
  • Salthill Devon B
  • 5 V 3
  • Craughwell United B
  • Brendan Kane
  • 14:00
  • Athenry
  • Athenry
  • 1 V 5
  • Mervue Utd
  • Chris McGinley
  • Round 1
  • 14:00
  • Clarinbridge
  • Colga
  • 2 V 4
  • Renmore
  • Tony Fahy
  • Round 1
  • 14:00
  • Cregmore
  • Cregmore/Claregalway FC
  • 5 V 0
  • Ramblers
  • Michael Shaughnessy
  • Round 1
  • 14:00
  • Bohermore
  • Galway Hibs
  • 4 V 5
  • Oughterard
  • Dermot Ryan
  • Round 1
  • 14:00
  • Kiltullagh
  • Kiltullagh
  • 7 V 8
  • Colemanstown Utd
  • Brendan Crowe
  • Round 1
  • 14:00
  • New Village
  • Oughterard
  • 0 V 3
  • Kinvara Utd
  • James Johnson
  • Round 1
  • 12:00
  • Carraroe
  • MacDara
  • 3 V 2
  • Craughwell United
  • Beachla Folan
  • Round 1
  • 15:00
  • Eamonn Deacy Park
  • Galway League
  • 2 V 0
  • Longford League
  • GDarcy/MWalsh/GSmall
  • Regional Champ Final
  • 12:00
  • Eamonn Deacy Park
  • Galway League
  • 4 V 1
  • Roscommon League
  • Gary Small
  • Regional Plate Final
  • 14:00
  • Colemanstown
  • Colemanstown Utd
  • 0 V 0
  • Dunmore Town
  • Katie Hall
  • 14:00
  • Athenry
  • Athenry
  • 5 V 1
  • Kilshanvey Utd
  • Ger Cahill
  • 14:00
  • Cregmore
  • Cregmore/Claregalway FC
  • 5 V 0
  • Maree/Oranmore
  • Buddy Bodkin
  • 12:00
  • Furbo
  • Bearna Na Forbacha B
  • 0 V 2
  • Oughterard
  • Martin Conneely
  • 20:00
  • Strand Celtic
  • Strand Celtic
  • 3 V 2
  • Knocknacarra
  • 14:00
  • Drom
  • Colga
  • 0 V 1
  • Athenry
  • Marc Lynch
  • Note Venue
  • 14:00
  • Castle Park
  • East Utd
  • 2 V 0
  • Oughterard
  • Joe Hession
  • 14:00
  • Kilconly
  • Kilshanvey Utd
  • 1 V 2
  • Gort Utd
  • Kevin Ruane
  • 14:00
  • Merlin Woods City Park
  • Merlin Woods FC/Medtronic
  • 1 V 7
  • Renmore
  • John O Connor
  • 13:00
  • Oranmore
  • Maree/Oranmore
  • 1 V 4
  • Tuam Celtic
  • Gerry Fahy
  • Round 1
  • 14:00
  • St Francis
  • St Francis
  • 6 V 5
  • Knocknacarra
  • Regional Semi
  • 14:30
  • Mervue
  • Mervue Utd B
  • 0 V 1
  • Maree/Oranmore
  • Martin Conneely
  • Round 2
  • 12:30
  • Furbo
  • Bearna Na Forbacha
  • 2 V 1
  • Galway Hibs
  • Jimmy Nolan
  • Round 2
  • 12:30
  • Merlin Woods City Park
  • Merlin Woods FC/Medtronic
  • 2 V 3
  • Moyne Villa
  • Brian Lynch
  • Round 2
  • 12:30
  • Mervue
  • Mervue Utd
  • 5 V 0
  • Corrib Rangers
  • Martin Conneely
  • Round 2
  • 12:30
  • Drom
  • Salthill Devon
  • 5 V 0
  • St Bernards
  • Dermot Ryan
  • Round 2
  • 14:30
  • Furbo
  • Bearna Na Forbacha B
  • 2 V 3
  • Colemanstown Utd
  • Jimmy Nolan
  • Round 1
  • 12:30
  • Athenry
  • Athenry B
  • 2 V 1
  • Salthill Devon B
  • Vincent Carew
  • Round 1
  • 12:30
  • Annaghdown
  • Corrib Celtic
  • V
  • Knocknacarra C
  • Gary Small
  • Conceded by Knocknacarra C
  • 12:30
  • Kilconly
  • Kilshanvey Utd
  • 0 V 4
  • Oughterard
  • Edward Ward
  • Round 1
  • 12:30
  • Carraroe
  • MacDara
  • 1 V 4
  • Cregmore/Claregalway FC
  • James Johnson
  • Round 1
  • 12:30
  • Oranmore
  • Maree/Oranmore B
  • 1 V 2
  • Ramblers
  • Lukasz Szkwarek
  • Round 1
  • 12:30
  • Renmore
  • Renmore
  • 0 V 5
  • Moyne Villa C
  • Tommy Murphy
  • Round 1
  • 14:30
  • Kiltullagh
  • Kiltullagh
  • 4 V 2
  • St Bernards
  • Tony Fahy
  • 12:30
  • Athenry
  • Athenry
  • 5 V 0
  • St Bernards
  • Karen Connolly
  • Round 2
  • 12:30
  • Clarinbridge
  • Colga
  • 1 V 7
  • Mervue Utd
  • Ger Cahill
  • Round 2
  • 12:30
  • Cappagh Park
  • Knocknacarra
  • 1 V 0
  • Tuam Celtic
  • Darren Lynch
  • Round 2
  • 10:30
  • Craughwell
  • Craughwell United
  • 0 V 4
  • Salthill Devon
  • Round 2
  • 10:30
  • Oranmore
  • Maree/Oranmore
  • 3 V 1
  • Moyne Villa
  • Tony Fahy
  • Round 2
  • 10:30
  • Mervue
  • Mervue Utd B
  • 6 V 3
  • Galway Hibs
  • Dermot Ryan
  • Round 2
  • 14:00
  • Athenry
  • Athenry B
  • 0 V 1
  • Colemanstown Utd
  • Buddy Bodkin
  • Round 1
  • 14:00
  • Furbo
  • Bearna Na Forbacha B
  • 2 V 4
  • West Coast Utd
  • John Thornton
  • Round 1
  • 13:45
  • Cregmore
  • Cregmore/Claregalway FC B
  • 2 V 3
  • Salthill Devon B
  • Derek O’Loughlin
  • Round 1
  • 10:30
  • Clarinbridge
  • Colga B
  • 3 V 4
  • Mervue Utd C
  • Ger Cahill
  • Round 1
  • 10:30
  • Corofin
  • Corofin Utd
  • 3 V 1
  • Moyne Villa B
  • Austin O'Connell
  • Round 1
  • 12:30
  • Furbo
  • Bearna Na Forbacha C
  • 2 V 1
  • Cregmore/Claregalway FC C
  • John Thornton
  • 12:30
  • Millers Lane
  • Galway Bohs
  • 3 V 1
  • Corrib Rangers
  • 11:00
  • Merlin Woods City Park
  • Merlin Woods FC/Medtronic B
  • 4 V 0
  • Maree/Oranmore E
  • Brian Lynch
  • 10:30
  • Kilconly
  • Kilshanvey Utd
  • 3 V 1
  • Tuam Celtic B
  • Edward Ward
  • 19:30
  • Tuam
  • Corrib Celtic B
  • 3 V 2
  • Tuam Celtic B
  • Kevin Ruane
  • Round 1 Note Venue
  • 14:00
  • Manulla FC
  • Manulla
  • 4 V 5
  • Athenry
  • Round 6
  • 11:00
  • Bohermore
  • Galway Hibs
  • 2 V 3
  • St Bernards
  • Marc Lynch
  • 11:00
  • Drom
  • Colga
  • 3 V 0
  • Claregalway
  • John O Connor
  • Qtr Final Note Venue
  • 14:00
  • Mervue
  • Gort Utd
  • 2 V 1
  • Maree/Oranmore B
  • Derek Geasley
  • Qtr Final - Note Venue
  • 14:00
  • Athenry
  • Athenry
  • 3 V 1
  • Ballina Town
  • Richard Connor
  • 14:00
  • Clarinbridge
  • Colga
  • 3 V 0
  • Benbulben
  • Vincent Carew
  • 14:00
  • Oranmore
  • Maree/Oranmore
  • 4 V 1
  • Moyne Villa
  • Michael Shaughnessy
  • 14:00
  • Drom
  • Salthill Devon
  • 4 V 2
  • Renmore
  • Jimmy Nolan
  • 14:00
  • Tuam
  • Tuam Celtic
  • 1 V 6
  • Kilshanvey Utd
  • Lukasz Szkwarek
  • 14:00
  • Oranmore
  • Maree/Oranmore B
  • 3 V 2
  • Moyne Villa B
  • Dermot Ryan
  • 14:00
  • Drom
  • Salthill Devon B
  • 3 V 1
  • Kiltullagh
  • James Johnson
  • 14:00
  • Abbeyknockmoy
  • St Bernards
  • 2 V 1
  • Ramblers
  • Kevin Ruane
  • 12:00
  • Cappagh Park
  • Knocknacarra
  • 1 V 0
  • Mervue Utd
  • Darren Lynch
  • 14:00
  • Eamonn Deacy Park
  • Galway League
  • 5 V 0
  • Athlone League
  • Martin Conneely
  • 12:30
  • New Village
  • Oughterard
  • 0 V 5
  • Cregmore/Claregalway FC
  • Brendan Kane
  • 11:00
  • Oranmore
  • Maree/Oranmore
  • 2 V 0
  • Athenry
  • Ger Cahill
  • 11:00
  • Mervue
  • Mervue Utd
  • 5 V 0
  • Colga
  • Katie Hall
  • 14:00
  • Cregmore
  • Cregmore/Claregalway FC
  • 1 V 5
  • Knocknacarra
  • Gary Small
  • 14:00
  • Kinvara
  • Kinvara Utd
  • 1 V 6
  • Salthill Devon
  • Maurice Guinnane
  • 14:00
  • New Village
  • Oughterard
  • 1 V 4
  • Bearna Na Forbacha
  • Brendan Kane
  • 14:00
  • Annaghdown
  • Corrib Celtic
  • 4 V 1
  • Craughwell United
  • Edward Ward
  • 14:00
  • Cappagh Park
  • Knocknacarra B
  • 2 V 3
  • Corofin Utd
  • Tommy Murphy
  • 14:00
  • Headford
  • Moyne Villa
  • 3 V 1
  • Athenry
  • Austin O'Connell
  • 10:30
  • Clarinbridge
  • Colga
  • 3 V 0
  • Salthill Devon
  • Chris McGinley
  • 10:30
  • Cappagh Park
  • Knocknacarra
  • 0 V 1
  • Mervue Utd
  • Brendan Crowe
  • 10:30
  • Kilconly
  • Kilshanvey Utd
  • 3 V 7
  • Corrib Celtic
  • Thomas O'Connell
  • Semi Finals
  • 10:30
  • Cappagh Park
  • Knocknacarra C
  • 3 V 2
  • Loughrea
  • Jennifer Fri
  • 10:30
  • Drom
  • Salthill Devon B
  • 3 V 1
  • Colemanstown Utd
  • Tony Fahy
  • 16:00
  • Carraroe
  • MacDara
  • 2 V 1
  • West Coast Utd
  • Colman Brady
  • 14:00
  • South Park
  • West Utd B
  • 1 V 3
  • NUI Galway
  • NCrosby/TMurphy/MWalsh
  • Qtr Final
  • 14:00
  • Mervue
  • Mervue Utd
  • 4 V 0
  • Conn Rangers
  • Eduardo Salcido
  • 12:30
  • Mervue
  • Mervue Utd
  • 4 V 3
  • Knocknacarra
  • Joe Hession
  • Round 1
  • 14:15
  • Cappagh Park
  • Knocknacarra B
  • 3 V 2
  • Kiltullagh
  • Marc Lynch
  • 14:30
  • Drom
  • Salthill Devon
  • 3 V 0
  • Corofin Utd
  • Dermot Ryan
  • Round 1
  • 14:00
  • Carraroe
  • MacDara
  • 2 V 3
  • Maree/Oranmore
  • Colman Brady
  • Round 1
  • 12:30
  • Oranmore
  • Maree/Oranmore B
  • V
  • Mervue Utd
  • Maurice Guinnane
  • Conceded by Maree/Oranmore B
  • 12:30
  • Drom
  • Salthill Devon B
  • 0 V 5
  • Knocknacarra
  • Gabriel Darcy
  • Round 1
  • 11:30
  • Renmore
  • Renmore
  • 0 V 1
  • West Coast Utd
  • Darren Lynch
  • Round 1
  • 12:30
  • Cappagh Park
  • Knocknacarra C
  • 1 V 7
  • Kinvara Utd
  • Brendan Crowe
  • Round 1
  • 12:30
  • Drom
  • Salthill Devon C
  • 5 V 0
  • Corofin Utd B
  • John Thornton
  • Round 1
  • 10:30
  • Mervue
  • Mervue Utd C
  • 2 V 3
  • Kiltullagh
  • Jennifer Fri
  • 14:00
  • Drom
  • Salthill Devon C
  • 2 V 2
  • Galway Bohs
  • John Thornton
  • 19:45
  • Drom
  • Salthill Devon
  • 3 V 1
  • Corrib Rangers
  • NCrosby/RConnor/JOConnor
  • 19:15
  • Tuam
  • Tuam Celtic
  • 1 V 2
  • Craughwell United
  • Edward Ward
  • Round 1
  • 19:00
  • Mervue
  • Mervue Utd
  • 5 V 1
  • Knocknacarra
  • John O Connor
  • 19:30
  • Drom
  • Salthill Devon
  • 4 V 2
  • Colga
  • Jimmy Nolan
  • 20:00
  • Drom
  • Salthill Devon
  • 5 V 0
  • West Utd
  • MLynch/DGeasley/TMurphy
  • 11:00
  • Mervue
  • Mervue Utd
  • 5 V 2
  • St Bernards
  • JHession/KRuane/JNolan
  • 12:30
  • Cappagh Park
  • Knocknacarra
  • 1 V 5
  • Tuam Celtic
  • Niall Crosby
  • 12:00
  • Corofin
  • Corofin Utd
  • 1 V 3
  • Maree/Oranmore B
  • Richard Connor
  • 14:00
  • Letterfrack
  • West Coast Utd
  • 3 V 3
  • Renmore
  • Brendan Kane
  • 14:00
  • Athenry
  • Athenry
  • 0 V 1
  • Galway Hibs
  • Kevin Ruane
  • 11:00
  • Tuam
  • Dynamo Blues
  • 4 V 5
  • MacDara
  • Danny Corbett
  • Round 1
  • 14:00
  • Craughwell
  • Craughwell United
  • 0 V 3
  • Bearna Na Forbacha
  • Tommy Murphy
  • 14:00
  • Drom
  • Salthill Devon
  • 5 V 0
  • Maree/Oranmore B
  • Derek Geasley
  • 14:00
  • Cregmore
  • Cregmore/Claregalway FC
  • 0 V 4
  • Athenry
  • Gabriel Darcy
  • Round 1
  • 14:00
  • Kilconly
  • Kilshanvey Utd
  • 3 V 1
  • Maree/Oranmore
  • Colman Brady
  • Round 1
  • 14:00
  • Renmore
  • Renmore
  • 1 V 7
  • Mervue Utd
  • Brian Lynch
  • Round 1
  • 11:30
  • Tuam
  • Tuam Celtic
  • 2 V 3
  • Moyne Villa
  • Mikey Walsh
  • Round 1
  • 14:00
  • Drom
  • Salthill Devon
  • 5 V 1
  • Fahy Rovers
  • Dermot Ryan
  • 14:00
  • Mervue
  • Mervue Utd
  • 3 V 0
  • Tuam Celtic
  • Alan Flannely
  • 12:00
  • Renmore
  • Renmore
  • 4 V 0
  • Colga
  • Martin Conneely
  • 14:00
  • Bohermore
  • Galway Hibs
  • 2 V 4
  • Bearna Na Forbacha
  • Thomas O'Connell
  • 14:00
  • Headford
  • Moyne Villa
  • 5 V 2
  • Oughterard
  • Austin O'Connell
  • 14:00
  • Leitrim
  • Ramblers
  • 5 V 3
  • Knocknacarra
  • Michael Shaughnessy
  • 14:00
  • Colemanstown
  • Colemanstown Utd
  • 0 V 0
  • Kiltullagh
  • Tony Fahy
  • 14:00
  • Carraroe
  • MacDara
  • 0 V 2
  • Kinvara Utd
  • James Johnson
  • 12:00
  • Craughwell
  • Craughwell United
  • 2 V 1
  • Cregmore/Claregalway FC B
  • Ger Cahill
  • 14:00
  • Corofin
  • Corofin Utd
  • 5 V 1
  • Tuam Celtic B
  • Buddy Bodkin
  • 12:00
  • Drom
  • Salthill Devon B
  • 4 V 2
  • Colga B
  • Gary Small
  • 12:30
  • Cregmore
  • Cregmore/Claregalway FC
  • 6 V 1
  • Oughterard
  • Katie Hall
  • 14:30
  • Ros A Mhil
  • Cois Fharraige
  • 1 V 4
  • Merlin Woods FC/Medtronic
  • Marc Lynch
  • 14:00
  • Colemanstown
  • Colemanstown Utd
  • 0 V 0
  • Renmore
  • Gerry Fahy
  • 14:00
  • Drom
  • Colga
  • 6 V 0
  • Oughterard
  • John O Connor
  • Note Venue
  • 14:00
  • Castle Park
  • East Utd
  • 3 V 3
  • Cregmore/Claregalway FC
  • Eduardo Salcido
  • 14:00
  • Annaghdown
  • Corrib Celtic
  • 3 V 3
  • Loughrea
  • Derek Geasley
  • 14:00
  • Oranmore
  • Maree/Oranmore
  • 1 V 1
  • Athenry
  • Mikey Walsh
  • 14:00
  • TBC
  • Abbey Rovers
  • 0 V 1
  • Maree/Oranmore
  • 14:00
  • Furbo
  • Bearna Na Forbacha
  • 3 V 1
  • Salthill Devon
  • Martin Conneely
  • 14:00
  • Cappagh Park
  • Knocknacarra
  • 6 V 1
  • Manor Rangers
  • Damien Flanagan
  • 14:00
  • Mervue
  • Mervue Utd
  • 3 V 1
  • Castlebar Celtic
  • Jimmy Nolan
  • 14:00
  • Tuam
  • Tuam Celtic
  • 0 V 2
  • Ballina Town
  • Colman Brady
  • 12:30
  • Clarinbridge
  • Colga
  • 2 V 1
  • Athenry
  • Kevin Ruane
  • 14:00
  • Merlin Woods City Park
  • Merlin Woods FC/Medtronic
  • 0 V 3
  • Loughrea
  • Michael Shaughnessy
  • 12:30
  • Carraroe
  • MacDara
  • 2 V 2
  • Maree/Oranmore B
  • Marc Lynch
  • 12:30
  • New Village
  • Oughterard
  • 0 V 5
  • Corrib Celtic
  • Gearoid OLeidhinn
  • 11:50
  • Colemanstown
  • Colemanstown Utd
  • 5 V 1
  • Salthill Devon B
  • Danny Corbett
  • 12:30
  • Kinvara
  • Kinvara Utd
  • 0 V 1
  • Ramblers
  • Tommy Murphy
  • 12:30
  • Cappagh Park
  • Knocknacarra C
  • 3 V 5
  • Tuam Celtic B
  • Gary Small
  • 12:30
  • Renmore
  • Renmore
  • 0 V 5
  • Bearna Na Forbacha B
  • Brian Lynch
  • 12:00
  • Athenry
  • Athenry B
  • 2 V 2
  • Kilshanvey Utd
  • Jimmy McElroy
  • 12:30
  • Abbeyknockmoy
  • St Bernards
  • 2 V 0
  • Kiltullagh
  • Richard Connor
  • Round 1
  • 14:00
  • Athenry
  • Athenry
  • 7 V 3
  • Carrick Town
  • Jimmy McElroy
  • 14:00
  • Kiltullagh
  • Kiltullagh
  • 0 V 3
  • Kiltimagh-Knock Utd
  • Alan Eastwood
  • 14:00
  • Drom
  • Salthill Devon
  • 2 V 0
  • Castlebar Celtic
  • Karen Connolly
  • 14:00
  • Westport United
  • Westport United
  • 5 V 4
  • Mervue Utd
  • 12:00
  • Oranmore
  • Maree/Oranmore
  • 4 V 1
  • Moyne Villa
  • Jennifer Fri
  • 10:30
  • Cappagh Park
  • Knocknacarra
  • 4 V 0
  • Tuam Celtic
  • Gary Small
  • 14:00
  • Ballinasloe
  • Ballinasloe Town
  • 6 V 0
  • Kilshanvey Utd
  • 14:00
  • Bohermore
  • Galway Hibs
  • 6 V 1
  • Yeats Utd
  • John Thornton
  • 14:00
  • Sligo League
  • Merville Utd
  • 1 V 4
  • Cregmore/Claregalway FC
  • 14:00
  • New Village
  • Oughterard
  • 4 V 1
  • Manulla
  • Gearoid OLeidhinn
  • 12:00
  • Athenry
  • Athenry B
  • 3 V 4
  • Castlerea Celtic
  • Chris McGinley
  • 10:30
  • Abbeyknockmoy
  • St Bernards
  • 2 V 1
  • Maree/Oranmore C
  • Richard Connor
  • 10:30
  • Clarinbridge
  • Colga
  • 3 V 1
  • Mervue Utd B
  • Maurice Guinnane
  • 12:30
  • Furbo
  • Bearna Na Forbacha B
  • 2 V 3
  • Loughrea
  • Martin Conneely
  • 12:30
  • Letterfrack
  • West Coast Utd
  • 2 V 3
  • Knocknacarra B
  • Trevor Conlon
  • 10:30
  • Colemanstown
  • Colemanstown Utd
  • 5 V 1
  • Moyne Villa B
  • Danny Corbett
  • 10:30
  • Oranmore
  • Maree/Oranmore B
  • 2 V 1
  • Corofin Utd
  • Diarmuid Conneely
  • 10:30
  • Craughwell
  • Craughwell United B
  • 2 V 2
  • Corrib Celtic B
  • Ger Cahill
  • 10:30
  • Renmore
  • Renmore
  • 2 V 2
  • Gort Utd
  • Brian Lynch
  • 10:30
  • Merlin Woods City Park
  • Merlin Woods FC/Medtronic
  • 6 V 0
  • Kinvara Utd B
  • Dermot Ryan
  • 12:00
  • Colemanstown
  • Colemanstown Utd B
  • 3 V 3
  • Athenry C
  • Gerry Fahy
  • 12:00
  • Merlin Woods City Park
  • Merlin Woods FC/Medtronic B
  • 1 V 3
  • Knocknacarra C
  • Dermot Ryan
  • 12:00
  • Craughwell
  • Craughwell United
  • 5 V 0
  • MacDara
  • Ger Cahill
  • Round 1